• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

elektrika Přední kamera - chybové hlášení

Jo pomohlo to, ale až na druhý pokus .... prvně seřídili a bylo OK ale červené slunce a světla v tunelu jí taky VYŘADILI Z FUNKCE ... pak jsme jim to řekl a udělali druhou korekci a od té doby je to OK.
Jenže při chybě kamery se ti nemůžou rozsvítit všechna světla, ani nevím co tím myslíš ... když je chyba KAMERY tak ona vypne funkci automatický světel adaptivních, tzn. vypne dálkové a jsou furt tlumené a nikoho neoslníš. Navíc když je DEN tak světla nesvítí a nemůžou se zapnout samy od sebe (ale já nemám páčku na AUTO přes den, ale na OFF).
 
@Kozlik právě když máš na AUTO tak se rozsvítí všechny světla, jak reakce na sluníčko, tak reakce na zamlžení skla před kamerou - vyzkoušeno a je to tak. Zastal jsem a šel se podívat, co všechno svítí, stejně tak jel kolega přede mnou s autem a říkal co blbnu, že svítím jak blázen
 
Ano při AUTO je to možné ... když KAMERA je ERROR, tak pokud dělá automatické rožínání (náš Ostravský výraz pro rozsvícení :) ) tak pak to rožne, aby svítili světla, což je logické .... já jezdím přes den na OFF, tak jsem si tohoto nevšimnul.
 
V každém případě je to jasné ... mi po roce provozu KAMERA nějak ujela citlivost něčím a začala být náchylná na slunce ostré a pomohlo její seřízení (nějaká citlivost úprava dle instrukcí od MAZDY, prý je k tomu nějaký i papír, tak věděli co dělají a evidentně i MAZDA o tomto problému ví). Takže zajeď k prodejci a v záruce nechej seřídit citlivost a bude asi OK.
 
Back
Top