• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

elektrika Přestaly fungovat parkovací senzory

Mira1974

člen KLANu
73
Ahoj všem. Může mi někdo poradit... Z ničeho nic mi přestaly fungovat parkovací senzory. V předu i vzadu... Když se mi na displeji zobrazí kamera, tak mám dole ikonku P OFF. Nevím, jde je chyba. Díky za pomoc.
 
Jejda, jsem asi trotl.... Ráno se podívám a potom profackuji... Náročný den. Díky za info..
 
Tohle vypínání není moc dobře vyřešeno. Kolikrát to vypnu, třeba když jedu na dovolenou a projíždím přes hranice nebo mýtnici a kde to pípáním otravuje. Jenže pak to zapomenu už zapnout, protože v zorném poli řidiče není žádné upozornění na vypnuté senzory.
 
Ahoj, tak u mě to bylo tak, že jsem včera dával dopucu tu svoji holku a zmáčkl jsem to... A potom jsem nechápal, proč nefungují.... Vše je už v pořádku a jsem zase o něco chytřejší... .
 
Blbý je, když si je někdo vypne a pak parkuje v místě, kde je třeba vpředu překážka, co nebo přes kapotu vidět, ale je dost velká, aby nakřápla nárazník. ...
Taky jsem takhle jednou parkování s vypnutými senzory a byli mi divné, že furt nepípají, když je k bariéře tak blízko... Naštěstí mě to trklo a podíval se pod volant...

Odesláno z mého SM-G975F pomocí Tapatalk
 
Já se s dovolením vmísím, mě přestaly fungovat opravdu. Řídící jednotka hlásí chybu při parkování (žlutý vykřičník na displeji, místo zobrazení vzdálenosti překážky).
V servisu zahlásili, že dva přední jsou KO.
Řešil jste někdy někdo výměnu svépomocí? Podle čeho najít náhradní díl?
Díky!
 
Ahoj, tak u mě to bylo tak, že jsem včera dával dopucu tu svoji holku a zmáčkl jsem to... A potom jsem nechápal, proč nefungují.... Vše je už v pořádku a jsem zase o něco chytřejší... .
Ahoj, mám dovezenou CX 3 2dny a zjistil jsem, že nejdou senzory a ve Vašich příspěvcích píšete něco o vypínání/ ty píšeš, že jsi to zmáčkl?/, nechci někam jet a vypadat jako ...Díky za radu DanVo
 
Ahojky.
Vlevo od volantu,u levého kolena maš nad malou schránkou asi 6 tlačítek... Na jednom je písmenko P. To zmáčkni. kdyby jsi nenašel, zkusím poslat zítra fotku, až budu u auta....
 
Back
Top