• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

elektrika Problém s dálkovým ovladačem

Sadar.law

nový člen
19
Zdravím vsechny,nema nekdo zkušenosti s dalkovyd ovládáním? mně funguje docela sporadicky, někdy auto zamce i odemce,jindy zas zamce ale neodemce proste jak se mu chce.mam dva klíče a oba delaji to samé, může nekdo poradit?
 
To jsem dělal 2x a nic,zajimave je ze to dělají oba dalkace ovladače, zkoušel jsem to i podle ruznych návodů synchronizovat ale nic tak nevím
 
ještě zkus někde co dělají klíče, u nás dělají klíče včetně do aut a umí je zčeknout zda správně vysílají a případně to nějak asi i opraví ... nebo do Mazdy a někdo psal že snad to je pár stovek
 
Nevím jak u jiných modelů, ale na mém DO je vlevo vedle loga malinká LEDka, která při stisku tlačítka svítí. Předpokládám, že kdyby byl problém s baterkou, tak se nerozsvítí. Ale to že se tozsvítí taky ještě neznamená, že DO vysílá něco smysluplného.

IMG_20190305_095141.jpg
 
Též jsem takový měl problému M3.Rozebrat vyčistit a odmastit kontakty.
 
Back
Top