• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

elektrika Problém se zamknutím auta

Marcus11

člen KLANu
48
Zdravím, dnes ráno se mi stalo, že nešlo zamknout auto, ani dálkově, ani klíčem. Už se mi to občas stávalo minulou zimu, ale pak přes rok vše ok a zapomněl jsem na to. Teď se ochladilo poprvé na mínus a už je to tu zas. Klíč normálně bliká, ale auto nereaguje, ani na odemčení, ani na zamčení. Přes den, jak se oteplí, tak vše funguje jak má. Nestalo se to někdy někomu?
 
Sa mi stáva v podstate to isté. Ale spozoroval som to až pri nižších teplotách okolo -10C. Nereaguje mi otvorenie všetkých dverí, kufru...Akonáhle sa oteplí, je všetko v cajchu.
 
Že kontrolka na klúči bliká tak to nie je meritko že aj signál na otvorenie je dostatočne silný. Na tu diódu prúd z batérie stačiť bude ale to je všetko. Mením batériu v kľúči čo dva roky ako preventívne. A že sa to prejavuje v mínusový teplotách by som ani neváhal a menil.
 
Back
Top