• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

elektrika Problémy s navigací v MZD Connect (ztráty signálu, pozice mimo, kompas nefunguje)

Kdysi jsem se rozhodl, že bych jako další auto pořídil Mazdu, těch důvodů bylo několik, pak jsem se ale začal vzdělávat v různých oblastech a teď mám víceméně strach si koupit cokoliv, protože se bojím, že to nebude o ojedinělém vadném kusu...a když slyším, co někteří zažívají v servisech a při reklamacích..
 
Kdysi jsem se rozhodl, že bych jako další auto pořídil Mazdu, těch důvodů bylo několik, pak jsem se ale začal vzdělávat v různých oblastech a teď mám víceméně strach si koupit cokoliv, protože se bojím, že to nebude o ojedinělém vadném kusu...a když slyším, co někteří zažívají v servisech a při reklamacích..
no ono jsou " závady" a "závady ". To by si musel chodit nadosmrti pěšky, kdyby si chtěl koupit něco co bude absolutně dokonalý
 
Back
Top