• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Sraz První společný sraz Prague a Moravia unit

Přijedete na společný sraz ?


  • Celkem voličů
    4

Natural

správce
Člen týmu
5 207
Jak mnozí již mohli slyšet na srazech, tak se urodila myšlenka na toto setkání. Myslím si, že by bylo parádní se setkat někde na "neutrální" půdě a poznat osobně nové lidi :)
Zatím je hlavním aspirantem na místo srazu Vojslavický most, který vede pod D1 viz.: https://www.mazdaklan.cz/threads/zajimave-lokace-na-foceni-nejen-aut.127/#post-1503
Sejdeme se, uděláme pěkné fotky, dáme jídlo, projedeme se třeba po okolí, probereme vše možné i nemožné a pojedeme domů. Prostě takový parádní víkendový den ;)

Co vy na to? Kdo je pro? Kdo má nějaké návrhy a zlepšováky?
Datumově třeba nějaká sobota na konci června? :)
Hurá do diskuze :cool:
 
most je prima, ale jak už jsme řešili, je to normální komunikace :) Pokud by se nás mělo sjet několik desítek aut, což očekávám, bude to celkem masakr, rychlá akce na fotku a hurá pryč. Ale kus odtud je motorest Melikana, kam bychom se pak mohli přesunout k pokecu. Áááánéééboooo to udělat obráceně, dát spich na motorestu a pak se odspanilit ku focení .......
 
Přesně tak jsem to myslel, určitě být na mostě jen za účelem focení ;) Je tam takové "parkoviště" koukám na fotky, takže na komunikaci přímo nebudeme, ale kapacitně určitě omezeni budeme :)
Da druhá možnost je lepší. Dobrej nápad. Motorest a pak všichni společně k mostu :cool:
 
Když už, tak ať je to pořádný flek, kde se dá i něco v klidu probrat a pak teda něco nafotit. Když se sjednotí východní a západní fronta :D
 
No copa to udelat jako celovikendovou akci? Tech aut bude dost. Mozna by to za to stalo... ?
 
To je rozhodně už na jinačí plánování a nemyslím si, že by někdo měl tolik volného času.. A je to celkem narychlo na akci takového formátu. Ale pokud se toho někdo chopí, rozhodně nic proti..
Spíše je v plánu taková normální parádní jednodenní akce ;)
 
To by se muselo vyřešit spaní a podobně, já chápu, že vy chlapi to máte jednoduché, ale já jako žena potřebuji trochu pohodlí :D mysli trošku i na opačné pohlaví:D
Jinak já jsem určitě PRO ! :)
 
Jasny, v budoucnu to urcite prijde samo. Tedka se holt stmeli obe frakce :) Ale chtelo by to brat zretel na velky mnozstvi aut.
 
To by se muselo vyřešit spaní a podobně, já chápu, že vy chlapi to máte jednoduché, ale já jako žena potřebuji trochu pohodlí :D mysli trošku i na opačné pohlaví:D
Jinak já jsem určitě PRO ! :)

Jo aha, ja si rikal co ty zensky vlastne porad chtej... ty voe a ono to je pohodli :D
 
a kdo jako nemá ve svý Mazdě pohodlí, he? Já už v mý spal několik víkendů v kufru a nemám výhrady ... Složím zadní sicny a letiště jaxviňa. Na léto vyndám lopatu, vyměním ji za polštáře ...
 
Tak jak to vypadá. Na srazech které budou teď následují víkendy v Praze a Vyškově můžeme začít diskutovat konkrétněji. Co vy na to? Bude nás hodně? :)
 
a co se sejit nekde na vysocine pekne v prirode,projet nejake okresky kde jezdi malo aut,ne u dalnice která bude stejne zacpana
 
Back
Top