• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

benzín Rozdíl ve spotřebě 2.0 a 2.5

Jj zkusim si taky pohrat s tim koeficientem. Ono dve deci sem dve deci tam jsou mi pri tom mnozstvi tankovani asi jedno. Spis je presne videt ten rozdil v mnozstvi penez za ty dva mesice oproti dieslu
 
tak o tom mi povídej, já poslední benzín prodal 2005 a od tý doby jen ropáky, teď po návratu k B to bylo celkem znát, ale zase to má jiný výhody a nelituju
 
no ja bych v dieslu už nemohl vzít nic potom co jsem si tu zažil s minulou Mazdou bych byl všem nejen z dílny za trotla :) takže benzín..protože přeci nafta patří do kamen :) :) ne vážně byla to nutná změna a jediná možná...ten 2.5 litr je fakt parádní i když spotřeba je logicky víc. Při mém ježdění jsem to v rozdílu cca 1 koruny na 1 km orientačně spočítal na 150 tis za 5 let. Takže opačně u dieslu bych byl možná i s opravami pořád lehce v plusu...ale zase ten klid, že nemusím řešit kde se co vysype nebo bude blbnout je k nezaplacení....a k tomu jak se říká vždycky kuřákům..víš co všechno si mohl mít kdybys nekouřil..auto barák bazén , to je peněz vyhozených za měsíc ...no zvláštní že to nemají ani ti nekuřáci :) :) :)
 
Back
Top