• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Rozdrbaná sedačka

M3grey

rodinný člen KLANu
2 117
Dneska jsem si vsiml, ze se mi jaksi zacina trhat latka sedacky kolem toho kozenkoveho pasu uprostred. Auto zanovni, najeto cca. 6tkm! Jak to bude vypadat v 50tkm?!

To se mi nestalo ani u auta, co melo pres 200tkm!

Jak to mate vy? Zkusim reklamovat, docela by me zajimala rce.servisu.20190119_151019.jpg
 
Dneska jsem si vsiml, ze se mi jaksi zacina trhat latka sedacky kolem toho kozenkoveho pasu uprostred. Auto zanovni, najeto cca. 6tkm! Jak to bude vypadat v 50tkm?!

To se mi nestalo ani u auta, co melo pres 200tkm!

Jak to mate vy? Zkusim reklamovat, docela by me zajimala rce.servisu.Zobrazit přílohu 20424
To je teda narez! Sedacky u Mazdy jsou hodne mekke, trochu maji problem s bocnim vedenim, ale tohle...
 
To je teda narez! Sedacky u Mazdy jsou hodne mekke, trochu maji problem s bocnim vedenim, ale tohle...
Proste vada.. muze se stat. Pkkud jsi na tom nestal kolenem a otacel jsi s nim dva dny:) tak jasna reklamace

Sent from my STF-L09 using Tapatalk
 
Hm, asi mám moc agresivní prdy. V březnu mám jet na servisku, tak to budu reklamovat. Díky za foto.
 
Dnes kontrola sedačky... najeto cca 14 tis km. Komedie prostě. Mě už snad nic nepřekvapuje..64d29a4ba5724b4c3b6dfe7ffdd83df8.jpg
 
Nevím. Opravdu už nemám náladu cokoliv řešit. Těch závad dle mého začíná být neskutečně moc na nové auto. Spíš přemýšlím o prodeji auta..

@M3grey, ty budeš reklamovat? Kde?

Párající sedačku u mě i chápu. Jelikož, když napadne sníh,tak napřed do auta sedám z boku,nohy nechávám venku a oklepávám je od sněhu. Po dokončení této operace se na sedačce jakoby točím a tím pádem ji dřu. Dělal jsem to tak u všech aut a nikdy nebyl problém. Bohužel sedačky v Mazdě mají zrovna uprostřed takovýto módní doplněk, který v mých podmínkách dostává dosti zabrat.
 
Poslední úprava moderátorem:
Podívej o prodeji premyslet muzes, ale nepomuzes si....vsude je to stejne.

No ja to zkusim u Balvina. Reklamovat rozhodne budu, tohle neni normalni.
 
Tak obrouseni a nalakovani se klidně udělám sám ale asi nemám důvod pač většina lidí na tohle místo nekouká a ničemu to nevadí.
A to napnutí nechápu. To má jako vyřešit problém s tím rozdrbanim?

Odesláno z mého SM-G930F pomocí Tapatalk
 
Tak obrouseni a nalakovani se klidně udělám sám ale asi nemám důvod pač většina lidí na tohle místo nekouká a ničemu to nevadí.
A to napnutí nechápu. To má jako vyřešit problém s tím rozdrbanim?

Odesláno z mého SM-G930F pomocí Tapatalk
Proč bys to sám brousil a lakoval když to máš ještě v záruce, ať se stará mazda, mně to na Kladně taky opravili v záruce....
 
Tak já tam ani nemám důvod koukat a zjevně to ničemu nevadí.
Ale asi proto že já jim nechci sverovat auto když mám ochotneho svého mechanika.
Mě ale zajímala hlavně verze s tím odrbanym sedákem jestli někdo řešil a jak dopadl?

Odesláno z mého SM-G930F pomocí Tapatalk
 
Myslím, že na trojce BN se tu problém s odrbaným sedákem neřešil, řešili se tu tuším sedačky z M6 nebo CX 5 s propadlejma bočnicema a to jim opravili v záruce.
 
Back
Top