• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Rozdrbaná sedačka

To ne. Já to myslel v tom smyslu jestli dotyční borci uspěli s reklamací..
Za mě jsou ty sedačky naopak výborně zpracované. Na omak velmi příjemný a kvalitní materiál. V předešlém autě se látka brzo krabatela a dělalo to zmolky z triček plus jsem se v nich hrozně potil. Tyhle jsou super a o krok vpřed proti těm v BM. V pohodlí jsou nicméně stejné.

Odesláno z mého SM-G930F pomocí Tapatalk
 
Jinak mi to nedalo a nafotil jsem své sedáky.
Sedák spolujezdce je naprosto bez opotřebení viz fotky a sedák řidiče má nepatrné znaky používání.
Nicméně je tu i fotka kdy máte i po 40t km sedák jako nový.
e8cf4042f9cfc284355dcfb68e6cd594.jpg1c401dc2cad7f494ca0b2f1b704441c8.jpg3b144faedfbdf919d7fdac9676de3b5d.jpg

Odesláno z mého SM-G930F pomocí Tapatalk
 
Ahojte borci, ja teda nemam problem s opotrebenim materialu ale cca pri 40000km, 2.5 roku mi zacala vodicova sedacka vrzat, pri kazdom vytlaceni spojky si sedacka povrze, tak isto pri ostrejsej pravotocivej zakrute kedy sa oprem o tu sedacku tak to vrze. Mam 192cm a cca 93kg (uz dlhsie cvicim takze som vacsej postavy). Skusil som to ist reklamovat do Auto Balvin Brno, zo spodu na sedacke iba utiahli sroby, samozrejme ked som si prisiel po auto tak mi povedali ze s tym nic nevedia spravit, sedacka je v poriadku a to vrzanie je proste oter latky sedacky o plastovy kraj. Mate niekto podobny problem ako ja ?
 
Ahoj. Stačí plast,respektive vodící plech pod ním,více vyhnout směrem od sedačky. Další možnost,plast zevnitř,zejména jeho horní hranu která se dotýká sedačky,podlepit textilní páskou.0866cf0bc723ff827df513d34e28750f.jpg
 
Mam 192cm a cca 93kg (uz dlhsie cvicim takze som vacsej postavy).

Věř mi že nejsi větší postavy Naopak dle výšky a váhy spíše hubené. Nicméně k tématu jak píše king Dave řeší se to na mnoha autech. Je to pouhý oter látky s plastovým krytem sedáku. Lehce to odehni a vylep uvnitř textilní páskou. Hlavně ty horní kraje. S váhou to nemá nic společného.



Odesláno z mého SM-G930F pomocí Tapatalk
 
Nemáš zač.
Je tu někdo s najezdem 20-40t km?
Zajímal by mě stav bočního vedení sedačky řidiče?
Jestli bude foto tak ideálně..
Diky

Odesláno z mého SM-G930F pomocí Tapatalk
 
Mám 38.5tis km, odpoledne nafotím (když nezapomenu). Ale mám tam už "vrásky" - jak na sedáku, tak na opěradle.
 
Tak určitě vyfot ať mohu porovnat se stavem za 25t km.
Jako u mě to téměř není vidět ale čekal bych ten začátek tak od 50t km a více...

Odesláno z mého SM-G930F pomocí Tapatalk
 
Back
Top