• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Proběhlé Rychlosraz Prostějov aneb Moriartyho výprodej náhradních dílů - sobota 5.12.2015

Přijedeš se za námi podívat?


  • Celkem voličů
    2
Čauvec, tak není nad to si nechal navoskovat "zadarmo" auto :D Robine dík, je to luxus ! Bohužel ostatní fotky jsou nic moc kvůli šeru...
Díky moc za pochvalu, jsem moc rád, že spokojenost. Bylo radostí pracovat na takové krasavici ;) A díky moc i na fotodokumentaci. Taky předpokládám, že toho moc použitelného z mého mobilu nebude :snaphappy:
Jojo to se tak stane, že zadarmo :D Číslo účtu už jsem poslal ;)

Tak EDIT: použitelné nakonec zhruba 2 fotky :)

Hezky pekne jen ten podpis mazdaklanu co se lepi na prdel tam drobatko chybi cece
Nálepky se dnes spíše demontovaly a na klaňáckou jsem si vzpomněl až po voskování. To by na laku dlouho nezůstala, tak popřípadě příště po odmaštění na nějakém srazu napravíme ;)


Jinak díky moc všem co dorazili. Moc rád jsem všechny zase viděl a určitě se těším na další setkání ;)
A ti co pracovali, tak snad vám to v práci uteklo a pro díly si k Martinovi můžete přijet kdykoli :happy:

Mazdáár :cool:
 

Přílohy

  • 2015-12-05-5577.jpg
    2015-12-05-5577.jpg
    262,6 KB · Zobrazení: 43
  • 2015-12-05-5581.jpg
    2015-12-05-5581.jpg
    396,4 KB · Zobrazení: 43
Poslední úprava:
:) My taktéž děkujeme za super srázek, poznání nového člena (@Jirin - bylo mi ctí :p, takže doufám, že jsme se neviděli naposledy;)) a taky parádní pokec. Zase hodiny smíchu a i já si něco odvezla :joyful:
 
Krásná GH ;) Ale ostatní mají pravdu, chce to doladit ;) buď odstranit držák SPZ, nebo vyměnit za ten černý s nálepkou MazdaKlan...
 
Back
Top