• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Proběhlé Rychlosraz Vyškov - sobota 14.11.2015 10:00h

Těžko říct, to záleží na počasí a dobré náladě :D Ale tak cca hoďku určitě bych řekl.
 
Parádní rychlosetkání. Počet nakonec předčil očekávání, že @mrvevi ? :D A ještě jedna sousedská GH přibyla :)

A srandy kopec, jako vždy. A oLEDkováno taky vše ;)
Díky moc všem za parádní sobotní dopoledne. Až teď v neděli mě přestalo bolet břicho od smíchu :D

Taky přidávám pár foto:
2015-11-14-5541.jpg 2015-11-14-5543.jpg 2015-11-14-5544.jpg 2015-11-14-5545.jpg
 
Parádní rychlosetkání. Počet nakonec předčil očekávání, že @mrvevi ? :D A ještě jedna sousedská GH přibyla :)

A srandy kopec, jako vždy. A oLEDkováno taky vše ;)
Díky moc všem za parádní sobotní dopoledne. Až teď v neděli mě přestalo bolet břicho od smíchu :D

Taky přidávám pár foto:
Zobrazit přílohu 3827 Zobrazit přílohu 3828 Zobrazit přílohu 3829 Zobrazit přílohu 3830

doufám, že jsem přijemně překvapil :D
na te posledni fotce z benzinky to vypada ten odlesk, jak kdyby jsi měl prostřelené okno. No a ja bych si dovedl i tipnout od koho :D
 
No to poser, to jsem to tu prokaučoval, dlouho jsem tu asi nebyl. Proč mi nedošlo upozornění ⚠ na sledované téma. Je tedy pravda, že jsem byl na narozeninách, chodíme na procházku většinou na město a teď jak napotvoru jsme nešli a zavitali jsme do zoo.
 
Poslední úprava:
Pánové ... @Natural a @mrvevi ... riskujete, riskujete.. já se nezdám, ale já vám to jednou všechno vrátím i s úrokama .. a jednoho si vychutnám už teď v neděli :D:cool:
Jinak na srázek nemám slov, zase krásně strávený čas :) Díky. :)
 
Back
Top