• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Proběhlé Rychlosraz Prague Unit - čtvrtek 4.2.2016 OC Harfa 18:00

Přijedete na rychlosraz?


  • Celkem voličů
    4
Na mě brzo ale dorazim.Snad to najdu!!!!:)
 
Poslední úprava:
V pohodě, jak budeš stíhat tak přijedeš. Kdyby si byl v nesnázích tak volej SOS :D ;)
 
jej, tak zrovna ve čtvrtek už něco mám... neva, tak příště. Užijte si to ;)
 
Budu se snažit dorazit... V nejhorším bych musel služebákem, jestli to nevadí.
 
Neboj nenecháme, někdo pro tebe sjede :D :D

Jasná věc že nevadí, mazďák zůstane mazďákem i v nemazdě ;)
 
Tak jsme se s @Vitus shodli, že by to chtělo klasický rychlosraz :)

Základní info:
Datum: čtvrtek 4.2.2016
Čas: 18:00
Místo srazu
: Podzemní garáže OC Harfa, podlaží -2 http://mapy.cz/zakladni?planovani-trasy&x=14.4910134&y=50.1040666&z=18&rc=9hLAcxYB8t&rl=Českomoravská 2420/15a, Praha, 190 00, okres Hlavní město Praha&rl=&rp={"criterion":"fast"}
GPS: 50.1043003N, 14.4908997E

Co vy na to? Kdo se přidá na pokec?

Mazdáár ;)


Mazdar ve spolek !

Jsem nově registrován. Pročítal jsem Vaše diskuse a příspěvky - zajímavé. Chci se dotázat jak probíhají srazy ? Jako nový uživatel "rudého ďábla", respektive ďáblice mám mnoho japných i nejapných dotazů :) Předpokládám, že Vy jako "srdcaři" mi dokážete mnohé zodpovědět a poradit.

Díky a míru zdar - mazdar !

Pepi
 
Pražáci,je lepší dorazit od Příbrami po jižní spojce nebo městckém okruhu?;)
Děkuji.
 
to je spíš otázka na WAZE v okamžiku příjezdu ku Praze podle aktuální situace, tady jeden nikdy neví.....
 
Mazdar ve spolek !
Předpokládám, že Vy jako "srdcaři" mi dokážete mnohé zodpovědět a poradit.
Vítej u nás! ;)
Probíhá to přesně, jak napsal @Vitus . Tohle bude takový rychlosraz, takže počet zúčastněných nebude nějak velký. Co máme info z FB, tak by měl přijet například @polok2911 , který má 6GJ 2,2 sice před FL , ale určitě na srovnání a dotazy ideální adept :) Jo to kdyby se za náma stavil ještě třeba @Ter Leeloo II , tak to by tam tvoje "rudá ďáblice" měla sestru :D

Určitě se budeme těšit a se všemi dotazy hrr na nás. Co nevyřešíme nebo nebudeme vědět na sraze, tak se potom dořeší zde na klanu :)
Na viděnou zítra ;)
 
Pražáci,je lepší dorazit od Příbrami po jižní spojce nebo městckém okruhu?;)
Děkuji.

Jestli myslíš na Harfu, tak se mi osvědčilo využít "Blanku". Proletíš tunely, chvíli rovně, pak doleva a nakonec otočit do protisměru a jsi u vjezdu do garáží...
 
Vítej u nás! ;)
Probíhá to přesně, jak napsal @Vitus . Tohle bude takový rychlosraz, takže počet zúčastněných nebude nějak velký. Co máme info z FB, tak by měl přijet například @polok2911 , který má 6GJ 2,2 sice před FL , ale určitě na srovnání a dotazy ideální adept :) Jo to kdyby se za náma stavil ještě třeba @Ter Leeloo II , tak to by tam tvoje "rudá ďáblice" měla sestru :D

Určitě se budeme těšit a se všemi dotazy hrr na nás. Co nevyřešíme nebo nebudeme vědět na sraze, tak se potom dořeší zde na klanu :)
Na viděnou zítra ;)


Děkuji Ti za info a taktéž "Vitusovi" :) Jsem opravdu zvědav. Měl jsem Sonátu, Mondeo, Lagunu, ale nikdy jsem neshledal takovou "kompaktní komunitu" :) Nebo jinak: u Mazdy jsem poprvé zažil to, že když mne míjí jiná (stejná) Mazdička tak na mne mává či bliká. Poprvé jsem na to čuměl jako puk :), ale teď si to vysloveně užívám a čekám až zase potkám nějakého Mazďáka :)

Díky a večer na viděnou !

Pepi
 
Back
Top