• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Proběhlé Červencový scuk - Moravia Unit - 25. července 2015

Zúčastníte se?


  • Celkem voličů
    4

Natural

správce
Člen týmu
5 208
Ahoj mazďáci a mazďačky. Pomalu se nám blíží konec měsíce a tak by nebylo špatné se opět sejít, pokecat, ukázat co nového, přivítat nové členy a utužit kolektiv :)

Místo: Parkoviště Kotvrdovice: https://mapy.cz/zakladni?planovani-...N, 16°46'53.548"E&rl=&rp={"criterion":"fast"}. Místo bylo vymyšleno, jako náhrada za Jedovnice, díky @LadyDoubleEl ;)
Čas: 16:00.

Po příjezdu všech účastníků proběhne nějaké to focení a potom odjezd za občerstvením. Spanilá jízda za občerstvením se domluví na místě podle počtu a chuti účastníků.

Všechny připomínky a návrhy jsou vítány ;)
 
Poslední úprava:
Dobrá zpráva, mám volno :) a Šmoulovi se trasy okolo Jedovnice líbí :) Akorát mám nějaký osobní problémy, tak uvidím jestli to vyjde. Jestli jo tak, tam budu 100% dřív jak v 16.00.. pro přespolaky je to poměrně dlouho, tak abych si stihl užít okolí :)

možná nějaká krasojízda by občas nebyla špatná ;) okolí tam máte pěkný.
 
Super parádička ;) Nějakou jízdu můžem klíďo naplánovat, cestičky tam jsou opravdu pěkné :)

Jinak ještě jedna technická se dává na vědomí. Parkoviště u rybníku je obsazeno jinou akcí, takže se pracuje na náhradním místě. Bude to určitě v blízkém okolí a vše se upřesní co nejdříve.
Samozřejmě kdo by měl nápad na zajímavou lokaci v tomto okolí, tak šup sem s ní ;)
 
Rad bych dojel ale budu makat.jinak tam jsou draci lode takze proto parkac plnej bude
 
Jasná věc, tak ať jde práce od ruky, jako vždy ;)
Jojo přesně tahle akce, tam je.
 
Bohužel se také nezúčastním...v tu dobu budu nejspíš sedět za kolečkem při cestě na Brač ;)
 
Bohužel se opět taky nezůčastním. Mám akci na chatě.Ale jednou to určitě vyjde a dojedu ;).Užijte si to

Odesláno z mého C2105 pomocí Tapatalk
 
Jasná věc, jednou se to musí prolomit :D Tak ať vyjde a pořádně si užij akci na chatě ;)
 
Byl upraven první příspěvek a upraveno místo srazu!!

Jinak z Vyškova pojedeme s @proton 15:30 nejspíš. Přidá se k nám ještě někdo do tandemu? ;)
Z Brna taktéž určitě někdo pojede, tak se můžete domluvit.
A Prostějov se zatím nehlásí, ale určitě se taktéž někdo vydá směr Kotvrdovice.
A Blansko má taky jasnou účast.

Tak kdo se jak těší na setkání? A kdo pojede z jakého směru? ;)
Mazdár
 
Blansko hlásí účast jedné šestky a jedné RX8čky :))
Zítra budeme domlouvat výjezd z Blanska a budeme rádi, když se k nám připojí třeba někdo z Brna nebo podobně, myslím, že bychom byli ochotni se nějak domluvit na tandem. :p
Jinak popřemýšlejte, jestli budete se budete chtít občerstvit přímo v místě konání srazu, nebo pojedem někam dál. Možností je docela dost. :)
Jinak se těším na všechny zúčastněné !! :)
Zatím mazdar
 
Tak to musím z mé strany odvolat, rodina mne zlomila a budem zítra vyražet na urlaub.
 
mno mnic... sice stale na prdlačky, ale třebas mi zlepšíte náladu ;) ... dojedeme i se Šmoulou ;) Ještěra nechám doma :D
 
Tak to musím z mé strany odvolat, rodina mne zlomila a budem zítra vyražet na urlaub.
Jasná věc, rodina se musí poslouchat :) Dík za info a užij si parádní den s rodinou ;)
mno mnic... sice stale na prdlačky, ale třebas mi zlepšíte náladu ;) ... dojedeme i se Šmoulou ;) Ještěra nechám doma :D
Super parádička ;) Si piš, že ti 100% zlepšíme náladu. Už se těšíme :)
No @Natural .. Tak to vypadá, že jedeme sami :D
Já s tím tak trocha počítal. Jak píšou kluci, v létě je toho hodně na programu :) Ale jsem nakonec překvapen kolik se nás sejde ;)
Já, Ty, Ondra, @iggy , @Thomas17 , @Kiki , a ještě tak RX z Blanska ne? Nevím co @Moriarty nakonec
No a třeba na poslední chvíli se ještě někdo další přidá ;)


Mimochodem kdo by chtěl přijet dříve, tak já už tam budu s @Thomas17 od 14:30 na parkovišti. Takže no problem ;)
Jo a auto nemeju, dneska jsem ho parádně několikrát umyl v bouřce :D

Tak se na všechny moc těším a dneska Mazdár :troll:
 
Poslední úprava:
Parádní setkání jako vždy. Moc vám všem co v době dovolených přijeli a postarali se o klasickou parádní náladu děkuju ;)
Potvrdilo se opět, že jsme super banda. Srandy kopec, parádně jsme pojezdili, navštívili pár svateb, popili "něco na ten způsob" atd. :D

Moc se už zase těším na další setkání. S někým se uvidíme příští týden na grilovačce a s ostatními nejspíše příští měsíc na Pálavě.

Jinak nějakou tu fotku jsem hodil sem do GALERIE
Takže klidně šup se všema fotkama, selfiečkama ( :D ), a videjkama co uvízli na zařízeních tam. ;)

Mějte se parádně a..
Mazdár :troll:
 
Back
Top