• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

nezávislý Servis Brno

JodiBB

člen KLANu
52
Ahoj,
Dosla mi trpelivost s autorizakama v Brne a zatim co jsem zkousel ruzne servisy tak zadna slava (RFAuto, AutoPRO, Auto-slavik,...). Poradi nekdo rozumny servis v Brne? Ted me ceka vymena vyfuku. Vyfuk uz je na ceste ale vubec nevim kam na vymenu, aby to po par km neupadlo nebo nenasadili koncovky obracene :/
Diky
 
Autorizovaný servis Auto Balvin v krpoli. Nikdy jsem tam neměl problém ale jezdím tam jen na pravidelný servis jednou ročně. Zatím bez oprav.

Jinak zkus HOKR motors v černovicích, známí tam jezdí a prej spokojenost.
 
Jo, do balvina bych i zasel, ale problem je, ze si nemuzes donest vlastni dil. Ted me zrovna ceka vymena vyfuku, a original je cenove trochu mimo.
 
Ahoj, dáte mi někdo prosím doporučení, kam jezdíte s Mazdama v Brně do servisu? Díky moc!
 
Zkusím otázku položit jinak :) Je v Brně nebo okolí nějaký neautorizovaný servis, který se zaměřuje na Mazdy? Díky.
 
Zdravím, nějaký dobrý servis v Brně na Mazdu 6 gh 2.5? Kromě autorizovaných? Balvín je katastrofa.... Díky
 
Zdravím, momentálně řeším problém. Plánuju z bazaru koupit starší Mazdu a chtěl bych ji před koupí nechat někde zkontrolovat. Poradíte kam v Brně zajet? Z toho co jsem tady zatím vyčetl, bych to viděl asi na Balvina. Díky za náměty.
 
Zdravím, nějaký dobrý servis v Brně na Mazdu 6 gh 2.5? Kromě autorizovaných? Balvín je katastrofa.... Díky
Záleží, jaký je to typ problému. Mám Mazdu na operativní leasing a pokaždé mě pošlou někam jinam. Nejvíckrát mě poslali do Autoservisu DS který je někde Bratislavské: http://www.autoservis-ds.cz . Asi mají nejlepší ceny, jen ta lokalita je taková pochybná. Ale u Balvína jsem byl taky jednou, jednou v Autopalace, a jednou v Modřicích v Auto Bobrava.
 
Ahoj,

Potreboval by som spraviť geometriu na Mazde 323 (r.v.2000). Vedeli by ste mi poradiť dobrý neautorizovaný servis v Brne? Nie každý má nástroje na geometriu.

Díky moc za pomoc!
 
geometrii jsem delal na Videnske
 
Tak není to servis přímo na Mazdy (no name), ale já tam se svou jezdím a kluci mi ji konečně dali do kupy ke spokojenosti mé i Mazdy :). Tady je kontakt: https://www.jkcentrum.cz/
Je to v Bučovicích (od Brna v podstatě kousek), zavolal bych tam a poptal se. Není to tedy žádný autorizák pokud jde o prostory a první dojem (moc bych tam ve světlém oblečení nechodil :)), ale přístup, dovednosti, práce a ceny naprosto OK.
Tak ať to vyjde (kdekoliv) a Mazda zase jezdí jako nová :).
 
Tak není to servis přímo na Mazdy (no name), ale já tam se svou jezdím a kluci mi ji konečně dali do kupy ke spokojenosti mé i Mazdy :). Tady je kontakt: https://www.jkcentrum.cz/
Je to v Bučovicích (od Brna v podstatě kousek), zavolal bych tam a poptal se. Není to tedy žádný autorizák pokud jde o prostory a první dojem (moc bych tam ve světlém oblečení nechodil :)), ale přístup, dovednosti, práce a ceny naprosto OK.
Tak ať to vyjde (kdekoliv) a Mazda zase jezdí jako nová :).
Děkuji za tip
 
Back
Top