• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

karosérie Sportovní doplňky na M3 - výfuky, sport packet... atd.

Tak já přidám svou zkušenost..
Já jsem svou M3 BM koupila už s namontovaným Ulter sport, a to je pěkná sranda při vyšších otáčkách ? nejen, že to hezky vypadá na pohled oproti originálu, ale taky to má takový dunivější zvuk.. Hodně příjemné ? a není to nijak protivné.. A s technikem, se kterým jsem Mazdici vybírala, tak jsme se shodli, že i mnohem lépe jede, než jiné BM, co jsme testovali.. Ale nevím, zda by na to mohl mít zrovna výfuk vliv..
 
Tak já přidám svou zkušenost..
Já jsem svou M3 BM koupila už s namontovaným Ulter sport, a to je pěkná sranda při vyšších otáčkách ? nejen, že to hezky vypadá na pohled oproti originálu, ale taky to má takový dunivější zvuk.. Hodně příjemné ? a není to nijak protivné.. A s technikem, se kterým jsem Mazdici vybírala, tak jsme se shodli, že i mnohem lépe jede, než jiné BM, co jsme testovali.. Ale nevím, zda by na to mohl mít zrovna výfuk vliv..
Ukaž jak to vypadá na autě
 
Až tento zhnije, dám tam taky nerez ? je vidět, že už tam nějaký pátek je, ale pořád ještě vypadá OK. Krásný zvuk za celkem fajn peníze.
 
Tenhle Ulter stačilo jen v přírubě vyměnit nebo to obnášelo další úpravy?
Mě oproti originálu připadá takový laciný. Mám obavy ze dlouho nevydrží ale možná se mýlím..

Samsung S22 256GB Tapatalk
 
Nevím na koho směřuje otázka. Tak odpovím za sebe.
Stačilo jen sundat otiginál a vyměnit. Všechno sedí. A mám celonerez tak těm bude napořád.
A hlavně se mi líbí ty velké koncovky. Originál mi přijdou malé
 
Máš možnost nahrát projev a dát to sem?
Ten nerez každopádně vychází na cca 10 tisíc.
Jinak díky za informaci k montáži.
 
Respektivě já mám BN, tak by mě zajímal zvuk BM/BN, pač si chci udělat radost. To auto mě neskutečně baví.
 
Já ten Ultra poslouchal z videí, co jsem dohledal na Youtube a zvenčí je to fajn, ale mám obavy, aby nebyl příliš hlučný uvnitř auta.
Přeci jen jsem auto dodatečně tlumil pro větší pohodu v kabině, ale zase bych rád nějaký decentní hrubší zvuk z koncovek než mají originál.
Navíc čekám dítě, tak aby mi nebrečelo při každé jízdě. Takový třeba Sebring jsem téměř nezpozoroval rozdíl mezi originálem co se týče projevu.
No bude fajn, když tu někdo hodíte video při jízdě.
Jinak dávali jste při výměně nové těsnění na přírubu (při každé demontáži to doporučují)?
 
Já ten Ultra poslouchal z videí, co jsem dohledal na Youtube a zvenčí je to fajn, ale mám obavy, aby nebyl příliš hlučný uvnitř auta.
Přeci jen jsem auto dodatečně tlumil pro větší pohodu v kabině, ale zase bych rád nějaký decentní hrubší zvuk z koncovek než mají originál.
Navíc čekám dítě, tak aby mi nebrečelo při každé jízdě. Takový třeba Sebring jsem téměř nezpozoroval rozdíl mezi originálem co se týče projevu.
No bude fajn, když tu někdo hodíte video při jízdě.
Jinak dávali jste při výměně nové těsnění na přírubu (při každé demontáži to doporučují)?
Zase pokud u Sebringu nebyl rozdíl tak mi příjde zbytečné to měnit. Stačí jen koupit koncovky. Těsnění jsem nechal původní, bylo jak nové takže zbytečné měnit.
A co je týče hlučnosti uvnitř, při normální jízdě je slyšet jen o trochu víc než originál, a prochu víc brumlavější je když jedu a mám nohu z plynu a brzdím motorem, jinak je za mě úplně v poho. Ale nejlepší je to slyšet na vlastní uši.
 
Back
Top