• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

karosérie Sportovní doplňky na M3 - výfuky, sport packet... atd.

tak tohle už je extrém, na mě moc křídel a ty cirkusácké světýlka uvnitř, to je jako německá produkce. a hlavně k tomu zevnějšku pro ty naše auta chybí motor..muselo by tam být US turbo
 
Co tak koukám, spoustu postřehů k výfukům, ale už ne moc k difuzoru. Osobně mám BN sedan, a tam nejsou výřezy na výfuk jako jsou u hatchů. Řešil tohle někdo? Předpokládám správně, že bez výměny zadního difuzoru tam sportovní výfuk v životě nedostanu? A pro 100% jistotu se rovnou zeptám: na trubku to sedne na sedanu stejně jako na hatchi, dá se použít stejný výfuk?
 
Jak píše Mantaman 461. K takovému zevnějšku si auto zaslouží silnější motor ,s těma našema strouhátkama by to byl jen výsměch. Ale co mě to stačí.

Mantaman461


MVIMG_20220629_092459.jpg
 
Hoši, máte to pěkné a hezké je i to z videa. Mazda prostě umí dělat hezká auta. A ohledně motoru. Ano, hodil by se pro ten vzhled nějaký pořádný motor. Za mě třeba atmosférický třílitr šestivál.
Přecijen ruku na srdce, všichni milujeme ty naše motory právě proto, že je to čistá a poctivá atmosféra a její charaktér nejdě zaměnit.
 
Poslední úprava:
Pokud vím, tak 1.5 má pouze jednu koncovku. Pokud si seženeš nárazník z motorizace 2.0, tak nevidím důvod, proč by to nešlo. Je to jen koncový tlumič, co přídá zvuk a vzhled koncovek.
 
Pokud vím, tak 1.5 má pouze jednu koncovku. Pokud si seženeš nárazník z motorizace 2.0, tak nevidím důvod, proč by to nešlo. Je to jen koncový tlumič, co přídá zvuk a vzhled koncovek.
Nárazník by asi nebyl problém, je tam jen nacvaklá krytka druhé koncovky. Taky jsem si říkal ze jde jen o poslední díl, tak by to nemělo mít vliv. Nevíš jak je to s STK?
 
Zdravím, je tu někdo z Příbrami, Prahy či Plzně, kdo má na svém BM ultersport výfuk? Uvažuji nad koupí, ale velmi rád bych si nejdříve poslechl na živo.
 
Nedavno som urobil "custom" vyfuk pre svoju trojku 2.5.
Takto to vyzera:
d2abb48417d0c1161126e4a1010f7445.jpeg

Vyfuk 1
Vyfuk 2
Vyfuk 3

Co tak koukám, spoustu postřehů k výfukům, ale už ne moc k difuzoru. Osobně mám BN sedan, a tam nejsou výřezy na výfuk jako jsou u hatchů. Řešil tohle někdo? Předpokládám správně, že bez výměny zadního difuzoru tam sportovní výfuk v životě nedostanu? A pro 100% jistotu se rovnou zeptám: na trubku to sedne na sedanu stejně jako na hatchi, dá se použít stejný výfuk?
Ano, som riesil. Kukni koment vyssie.
mazda_3_sedan.png
 
Poslední úprava moderátorem:
Nevíte někdo zda je na ultersportu známka homologace? Píšou že homologovaný je, ale v únoru mě čeká STK a nerad bych problémy. Díky
 
Nevíte někdo zda je na ultersportu známka homologace? Píšou že homologovaný je, ale v únoru mě čeká STK a nerad bych problémy. Díky
Mám auto chvíli po technické a bez problému. Ještě jsem se pod auto nedívala, jestli je někde na výfuku známka, ale nikdo k tomu nic neříkal.
 
Já nakonec měním jen koncovky. Mě se celkem líbil reacing Beat ale právě kvůli homologaci na to kašlu. Pak řešit potíže na STK fakt nechci.. Nebo si kup sebring od Mazdy a máš klid ale za mě není o co stát. Za ty prachy zbytečnost a bída zpracování. Nejlepší je udělat si klapku..

Samsung S22 256GB Tapatalk
 
Posdílíte zkušnost s Ulter Sportem? Dává to smysl na běžné ježdění (mám děti) nebo je to "hlučné" a na delší cesty špatně snesitelné.
 
Back
Top