• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Proběhlé Sraz Ostrava - 13.4.2024 🌞

Zúčastníš se?


  • Celkem voličů
    7
Bůh mě je svědkem,že jsem chtěl dnes přijet, 🙄bohužel včera přišel kamarád, že potřebuje udělat odpady a vodu do dvorní kuchyně.Ale jednou se určitě dostavím.😇
Abych se alespoň trochu zrelaxoval ta jsem týral Mikeše v podhůří Buchlováků a Karpat.😁

IMG20240413172659.jpg IMG20240413172809.jpg IMG20240413173731.jpg IMG20240413180956.jpg
 
Bůh mě je svědkem,že jsem chtěl dnes přijet, 🙄bohužel včera přišel kamarád, že potřebuje udělat odpady a vodu do dvorní kuchyně.Ale jednou se určitě dostavím.😇
Abych se alespoň trochu zrelaxoval ta jsem týral Mikeše v podhůří Buchlováků a Karpat.😁

Zobrazit přílohu 51051 Zobrazit přílohu 51052 Zobrazit přílohu 51053 Zobrazit přílohu 51054
Taková miatka nám tam právě chybí! Takže příště doraž😁 chtěli bychom něco koncem června. 🙂
 
Asi neměl svůj den... Tebe nevyfoti, resp. auto a galerie navíc začíná MANovym zadkem 🙈😂
Vy chlapi tu situaci umíte ještě víc někdy vylepšit.. Na můj dotaz mi bylo zodpovězeno, že to bylo prý zbytečné 😂😂👌

Jinak, to je asi proto, aby @MAN neřekl, že zas nemá fotky.. Tak aby to bylo do očí bijící 😅 aby bylo zřejmé, že se taky zúčastnil 😂
 
To zas ne, tolik jich není 😂😂
Ale na srazu mě vynechat! Hnus. Už ho asi prostě nepozvu, bude sedět doma a hlídat kočky.. si to budu muset nafotit sama 😂😂
On se určitě do příště polepší a první fotka bude tvoje jako satisfakce.😇😉
 
Vy chlapi tu situaci umíte ještě víc někdy vylepšit.. Na můj dotaz mi bylo zodpovězeno, že to bylo prý zbytečné 😂😂👌

Jinak, to je asi proto, aby @MAN neřekl, že zas nemá fotky.. Tak aby to bylo do očí bijící 😅 aby bylo zřejmé, že se taky zúčastnil 😂
No jo sice už tam skoro nikdo nebyl ale zúčastnil jsem se :grinning:
 
Back
Top