• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Proběhlé Sraz Prague Unit - 24.5.2015

Zúčastníte se?


  • Celkem voličů
    19
Natural: Moje auto se těch tvých LEDek po našem srazu bojí.. :D ale co se týče mé účasti, tak ta je fakt ještě s otazníkem
 
Zobrazit přílohu 1552 Zobrazit přílohu 1552 Mazda ma byt kazdym dnem opravena, tak mozna ty dily budu muset prelestit. Dorazime s Marou urcite! Zase Harfa? Nebo kdyz bude hezky, tak treba Tesco Letnany?
Vyrobil jsem cedulky (jedna verze s podekovanim Vitkovi, druha nase s Marou), jsou zalaminovany, takze za steracem vydrzi i v desti. Tech vetsich pro vas image.jpg mam 50 ks a mensich je 60. Uz jsem jich par rozdal na stojici mazdy (GG, RX-8, 626, new 3, xedos..).. Snad se rozrosteme :)
 

Přílohy

  • image.jpg
    image.jpg
    640,5 KB · Zobrazení: 22
Krásná práce.. :)
Hoši, tak průšvih.. Nepřijedu :( plány se změnily, musím ze soboty na neděli na noční a ta cesta by mě pak asi zabila.. Takže tak,.. Ale určitě se uvidíme na společném srazu:)
 
Krásná práce.. :)
Hoši, tak průšvih.. Nepřijedu :( plány se změnily, musím ze soboty na neděli na noční a ta cesta by mě pak asi zabila.. Takže tak,.. Ale určitě se uvidíme na společném srazu:)
Skoda, tak priste ;)
A diky za pochvalu! Prave vyrabim dalsi :))
 
Poslední úprava:
Ty maly se mi libi... :)
Njn, Vitus, strucne, jasne, slusne a vystizne. My to pojali asi moc emotivne, tak ty vetsi davam jen autum, co ridi mladasove. Se pobavite:
Mara ridi toho pujcenyho Getze, vedle nas slecna v mx-5 NB, dojizdime semafory s cervenou a ja chtel vybehnout s cedulkou a venovat ji, Mara rekl ze jsem magor :)))
 
Parádní práce Mirku ;) Já bych taky chtěl určitě vylézt z auta s cedulkou :D Naposledy jsem chtěl při naší cestě v koloně na sraz v Prostějově vyběhnout za jednou mazdou 2, ale na semaforu blikla zelená :D
Moc se mi to líbí, to budou hned přibývat další členové :)))
 
Parádní práce Mirku ;) Já bych taky chtěl určitě vylézt z auta s cedulkou :D Naposledy jsem chtěl při naší cestě v koloně na sraz v Prostějově vyběhnout za jednou mazdou 2, ale na semaforu blikla zelená :D
Moc se mi to líbí, to budou hned přibývat další členové :)))
Dekuju:)
Ja jeste dvojku krome autosalonu nepotkal, v testech ji chvali (krome Sveta motoru, kde zvitezila Fabia, druha Fiesta a treti Mazda, kdyz jsem cetl ten test, prisahal jsem sam sobe, ze uz si tenhle komancskej casak propagujici jen a jen skodovky nekoupim).
 
Mozna uz moc, ale mne se libi (az na ty oranzovy US blinkry)..
 

Přílohy

  • image.jpg
    image.jpg
    98,7 KB · Zobrazení: 27
Mozna uz moc, ale mne se libi (az na ty oranzovy US blinkry)..
Tak je to v US, tenhle kousek byl teď někdy měsíc - 3 dozadu 6OTM na mazda6club.com :)

Zkusim taky občas něco udat, jenže tady spíš potkávám běžný uživatele, než někoho s "hlubším zájmem"...
 
Tak je to v US, tenhle kousek byl teď někdy měsíc - 3 dozadu 6OTM na mazda6club.com :)

Zkusim taky občas něco udat, jenže tady spíš potkávám běžný uživatele, než někoho s "hlubším zájmem"...
Jj, vim, EU verze je hezci. Ale zase US a Australie maji vzadu dve zpatecky misto jedne..

Ja to davam na ty opecovavany kousky, treba se nekdo chytne. Dneska jsem ale napr. potkal v new 3 duchodce cca 80-90 let :)
 
Strahov si rovnou škrtni, je tam zákaz vjezdu a místní hlídač strašně rád volá švestky na srazisty... to už jsem tam zažil několikrát. Nechápu na co máte auta, když se vám nechce jezdit :))) Mě je to jedno, kde sraz bude, vždycky to bude někdo mít blíž a někdo dál ... a vzhledem k takovejm, jako je Deri a spol, kteří jezdí na srazy stovky km daleko bych případný přejezd Prahy nepovažoval za komplikaci ......
 
jasný, nejde o dojezd. hledám místo, které je něčím zajímavé třeba na fotky - výhled na prahu atd. centrum metropole kde je kolem tebe zástavba a křižovatky v provozu nebo třeba garáže nejsou to pravé ořechové. ale je mi to šumák, něco nahoď

každopádně kolem strahova je parkovacích míst hafo, pokud vyhazuje z tohoto místa, jsou tam ofiko parkoviště kolejí atd.
 
no jestli jde o fotky, včera jsem byl okouknout naprosto peckový místo na fotky. Ale tam se vejde tak maximálně 5 aut ... nebudu prozrazovat, postnu fotku až se mi zadaří nějakou udělat. Jinak garáže souhlas, to bylo zimní řešení.

ten Strahov je fakt pitomej i když se tam dají udělat pěkný fotky...

pojďme teda vyhlásit anketu : navrhněte místo srazu pro datum 24.5. - tentokráte vybereme nějakou lokalitu na západě Prahy - aktuálně je nejpravděpodobnější Džbán
 
Poslední úprava:
Poslední úprava moderátorem:
Nevim, jak je to dostupný, jak přesněji to tam vypadá. Viděl jsem jenom pár fotek, ale kluci broukaři jezději na Vítkov, vždycky na konci dubna.
Mě osobně je to vesměs asi jedno, kam z jihu dorazim :)
 
Back
Top