• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Proběhlé Sraz Prague Unit - 24.5.2015

Zúčastníte se?


  • Celkem voličů
    19
Dzban je uplne v pohode, uz jsme se tam taky meetli s MC dokonce za ucasti UDM, tehdy :D i je tam restaurace se zahradkou. Jenom je vzdycky riziko, ze tam bude i nejakej jinej meeting autickaru
 
Teď jsme dali s Vítkem hlavy dohromady a máme návrh na plán. Sraz na OC Šestka: https://www.google.cz/maps/place/Ob...m2!3m1!1s0x470bbfa972b44edd:0x186214ca35ddfa8
Tam se zatím dovoskujou vozidla a potom, jak budeme všichni, tak s ohledem na počasí, se přesuneme do fotící lokality na Džbán (viz. fotky na předchozí stránce) ;)

Pár lidí už bude na šestce od rána, takže v průběhu dne může přijet, kdo bude chtít a kdy bude chtít. No a oficiální začátek srazu bych volil na klasických 16:00h. Prostě jako na posledním srazu minulý měsíc :)
Kdo ještě nemá tel. číslo na mě nebo na Vítka, tak v SZ, ať máme na sebe spojení :cool:
 
Paráda lidi, já s největší pravděpodobností taky dorazím, aspoň se jako nováček podívám na ty vaše krásný Mazdičky :)
 
Alamaster: ty bys měl mít účast povinnou, kdyžs včera vesele tankoval v místě našeho rychlosrazu a nevěděl o nás :D
 
Jojo, už mi to psal Natural, docela dobrá haluz :D Já měl to měl hrozně zaprasený od květů ze sakury a navíc jsem spěchal někam...
 
to teda. Každopádně, jestli jsi místňák, tak zas bude brzo určitě nějaký rychlosrázek (krom toho ofiko 24.5.), tak můžem pomejt káry společně :)
 
jj, uz jsem se i ptal Naturala na nějaký rady na mytí, páč mám pocit, že to nedělám úplně nejlíp :D jo a místňák jsem - bydlim kousek od Limuzský
 
taky jsem to prej dělával blbě, ale v jednoduchosti je krása :) 30Kč do wapky s čistou vodou bez chemie + houbička + ručník a hotovo (pochopitelně, pokud máš řádně navoskováno od Naturala.... :D )
 
Přesně jak píše Vitus. A že se ta jeho mazdice leskne jako ďas :D Už jsem psal Alamasterovi, byla to velká haluz včera noo :D :)
 
Teď se fakt nevyplatí auto mejt, když je za 2 hodiny zase zaprasený od toho žlutýho svinstva :D
 
včera večer jsme to vymydlili, přes noc bylo v garáži a ted už je zase žlutý ....k vzteku
 
Žlutý bych asi i kousnul ještě, můj čumák teď vypadá jak mucholapka :-/
 
edemsx: a to máš modrou káru ... včera jsme s Annax drhli její bílou perleť, co zepředu vypadala jak po masakru motorovou pilou :punch:
 
tak určitěěě :)

PR jede naplno... udělal jsem z toho dětem trochu "bojovku". rozdal jsem jim doma vizitky za stěrače a oni to berou jako hru, když jde starší ven s družinou tak rozdá spolužákům a trumfujou se která dá víc za stěrače :) takže PragueUnit by se mohlo postupně rozšiřovat, snad
 
Back
Top