• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Proběhlé Sraz Prague Unit / čtvrtek 9.2.2017 17:30/ OC Harfa

Přijedete na pokec?


  • Celkem voličů
    7
Zdravím, pokusím se dorazit, jestli mi příliš nezkazí náladu předchozí ministerské školení.
I když jako nováček se budu trošku bát mezi Vás ostřílené Mazdaře, ale potřeba a chtíč samolepky a trička je silnější:D
 
A môžu prísť na pokec aj peší turisti(rozumej čakatelia na mazdu)? :)
 
Budu stíhat kolem 18:30 hod,vadí nebo nevadí;)bude tam ještě někdo?:)
 
Já bych řekl, že tam ještě budem ;) Kdyžtak před výjezdem brnkni ověřovací hovor :)
 
@Vitus Podívej dneska Švehlovku skrečuju, opláchnu to jen lehce wapkou tady co máme na benzínce u práce a pak pojedu rovnou na sraz, OK?
 
díky všem za hojnou účast a bezva pokec! Nejen že jsem nestihnul dělat fotky, ale ani vlastně nevím kolik nás tam bylo, páč jste přijížděli a odjížděli jak diví :) Někteří dokonce mastnou tyčí, za což jim patří všechna čest a navrch bludišťák za odvahu :D

@Natural @shr3k @romin @Alamaster @pjetro @Elli @du8han @Bushino @nimbo @Annax a další, na které jsem zapoměl nebo nevím, jaký mají nick :)
 
Prima zraz, zúčastneným vďaka za pokec. A dokonca som tam ani nezmrzol, Mazdička ukazovala príjemných 17 stupňov okolnej teploty :)
 
Taky díky za pokec, příště asi radši tou mastnou tyčí přijedu taky, jsem samozřejmě zabloudila na první křižovatce i s tou vaší geniální navigací :D. Speciální dík za klaní samolepku, dneska jsem si ji dlouze prohlížela na Mazdičce a sluší jí moc :)
 
Perfektní setkání jako vždy, díky moc všem za super večer! ;) A @romin za tandemovou jízdu z Příbrami :D :cool:
Budu se těšit zase příště a i na ty, které jsem kvůli pozdnímu příjezdu nestihl :)
Vyškov v noci pokořen za 1:40 :troll:
 
Taky díky za pokec, příště asi radši tou mastnou tyčí přijedu taky, jsem samozřejmě zabloudila na první křižovatce i s tou vaší geniální navigací :D

To už musí mať človek naozaj poriadny talent... :D Hlavne že si dorazila úspešne tam a aj domov ;)
 
Poslední úprava:
@pjetro Nojo, to jsem celá já, příště to snad bude lepší, si zapnu v telefonu i zvuk, aby na mě mohla povídat:)
 
Back
Top