• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

karosérie Stěrače výměna

Karel78

nový člen
11
Čau všem
potřebuji vyměnit stěrače ten zvuk mi už vadí. Četl jsem tu na diskuzich že Denso jsou ok jenže ty nejsou k sehnání nebo nevím kde je koupit.
Máte zkušenosti s výměnou a jake kupujete ? dík Karel
Mazda 3 bp 4/2019 90kw
 
Stačí vyměnit gumičky.
Dá se sundat ta plastová krytka na konci?Cvičně jsem ji zkoušel sundat,ale nechtěla povolit.Sice se hýbala,ale dole jsem ji nedostal.Moc jsem to nepokoušel,nechtěl jsem ji zk...it.?
 
Dá se sundat ta plastová krytka na konci?Cvičně jsem ji zkoušel sundat,ale nechtěla povolit.Sice se hýbala,ale dole jsem ji nedostal.Moc jsem to nepokoušel,nechtěl jsem ji zk...it.?
Ty nemáš sundat tu krytku ale vyloženě gumičku vysunout z otvoru, kterej je před tou krytkou. Taky jsem se snažil vypáčit tu krytku všemožně :D Na to přijdeš :D A kdyby ne, je v manuálu k autu návod.
 
Ty nemáš sundat tu krytku ale vyloženě gumičku vysunout z otvoru, kterej je před tou krytkou. Taky jsem se snažil vypáčit tu krytku všemožně :D Na to přijdeš :D A kdyby ne, je v manuálu k autu návod.
Jo takhle,je pravda že jsem to do podrobná nezkoumal.Jenom jak jsem mě při čištění sundáné stěrače,tak jsem zkoušel jak by ta gumka šla vytáhnou,ale moc jsem se stím nezabýval.?Díky za radu.?
 
Ty nemáš sundat tu krytku ale vyloženě gumičku vysunout z otvoru, kterej je před tou krytkou. Taky jsem se snažil vypáčit tu krytku všemožně :D Na to přijdeš :D A kdyby ne, je v manuálu k autu návod.
Tak jsem to odpoledne zkoušel a máš naprostou pravdu.?Je to naprosto jednoduché a dá se vyměnit jenom gumička.Super!?Díky za tip.
 
Třeba tady.
Alky jsem používal dříve a za ty prachy fungovaly výborně.
Jenže já třeba pro srandu koupil za 80 káblí Sheron gumičky, že je tam zkusím dát a ejhle. Samozřejmě ty gumičky tam nasoukat nešly. Ty drážky byly jiné prostě. Ale to je určitě kus od kusu. Pokud budou pasovat tyhle, jedině super.
 
Bohužel asi ne.Nekdo se bude muset obětovat.?Mě naštěstí ještě slouží výborně,ale jednou to přijde.?
 
S výhledu řidiče to ani nepostřehneš. Hlavně sedí perfektně na ramínka. Nedáváš žádné redukce a podobný nesmysl.
 
Koupil bych origo gumičky na výměnu. Těch 25mm je dost, si myslím.
Kupoval jsi někde origo gumičky?Mohl by jsi prosím popřípadě hodit odkaz?Já se předběžně díval po náhradních gumičkách,ale zatím jsem narazil jenom na gumky s jiným profilem než má Mazda.Jinak ta výměna je potom jednoduchá jak facka.??
 
Už jsem to psal v příspěvku víš ,z auta rozdíl nepoznáš. Jako + jsem bral hlavně to že to má přesně zámky a né žádné redukce. Stírají a sedí perfektně. Koupíš sice gumičky ale i tělo sterače bude unavené a nebude přitlačovat na čelní okno tak jak by mělo.
 
Poslední úprava:
Back
Top