• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

karosérie Stěrače výměna

Hm…. Já vidím na mazdashopu pro BP:

Levý 870,-
Pravý 739,-
Zadní 603,-

Celkem 2212,- plus poštovný a je to tam 😝

Vydrželi mi 2 roky fungovat slušně. Pak patlali, čistil jsem.

Pokud ty Bosch za 750,- komplet s postovnym daji aspoň rok tak se vyplatí.
To je strašná cena.😳Já zatím stále původní a fungují dobře,ale je pravda, že hodně používám tekuté stěrače, takže toho asi tolik nesetřeli.Taky je čas od času ošetřit přípravkem na gumu.No i tak čekám, že se za chvíli začnou loučit.Radši bych vyměnil jenom gumičky,ale zatím se mě nepodařilo najít takové, které by tam seděli.Když nebude jiná možnost zkusím Oximo.
 
Mě třeba překvapilo ze ty Bosch jsou opravdu neslyšitelné. Nevím jak dlouho vydrží to je pak další věc no. Na druhou stranu přítelkyně je má na BM a jelikož na sobě mají ještě bílé nápisy tak jsou asi dost staršího data - taky už je budem asi měnit ještě jim dam měsíc dva uvidíme zrovna před tydnem jsem je cistil a zatím jedou.

Skoda ze tu nikdo moc nepíše o Valeo ty byly vždy super.
 
Kde se daji ty Mitschuba za 800? Vždyť to vychází cca na 2500 za sadu.
Cenový rozdíl bude v tom, že GL má Mitsuba hybridní stěrače a úplně jiné uchycení než BP s flat stěrači.

Skoda ze tu nikdo moc nepíše o Valeo ty byly vždy super.
Valeo takový dobrý průměr. Nenadchne, ale za tu cenu určitě neurazí a něco vydrží.
Na nemazdě mi ale vadil bílý nápis Valeo na každém stěrači a tak už tam zase mám Denso bez nápisu :)
 
Back
Top