• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

elektrika Stratené ikony na infotaimentu

Forester

výkonný člen KLANu
299
Netuším kde je chyba ale nemám na infotainmetu syboly motor, klíma a i-stop. Dočítal som sa v manuále že keď nie sú zobrazené tak sú pripravené. To sa mi nezdá a nikdy som ich tam nevidel. Som správne v okne a pod symbolom motoru a válcov nič nie je. Kde je chyba?

Takto som to nikdy nevidel.

Snímka obrazovky 2024-03-24 o 16.37.27.png
 
Netuším kde je chyba ale nemám na infotainmetu syboly motor, klíma a i-stop. Dočítal som sa v manuále že keď nie sú zobrazené tak sú pripravené. To sa mi nezdá a nikdy som ich tam nevidel. Som správne v okne a pod symbolom motoru a válcov nič nie je. Kde je chyba?

Takto som to nikdy nevidel.

Zobrazit přílohu 50653
Pošli fotku…
 
Však to vidím viď obrázok č. 1. Reč je o tých ikonách ako symbol A/C, motor a batéria, tie tam nemôžem zobraziť.
 
Nebude se tato obrazovka lisit pro starsi modely a od 2024 dal?

S najvätšou prevdepodobnosťou máš pravdu. Už som rezignoval. Aj pri dalších pokusoch a omyloch som to tam nedostal. Nie že by mi to nejak chýbalo ale v každom videu alebo fotke som to tam videl tak ma to kapánek sere.
 
Tiež som si myslel ale na snímke z ikonami je i-stop/i-eloop a ja mám i-stop/mail hybrid, takže...
 
Mazda 3 BP Sedan, Machine Grey, Plus, Style, Safety, Sound.
Jednoduše, každá BP co v EU je, je Mild Hybrid. Na snímku co jsi měl v odkazu, je CX-5 s jiným systémem. Na mojí BP to vypadá stejně, akorát je tam místo i-Eloop napsáno M-Hybrid. A obrázek auta je jinej.
 
Pes je zakopaný v tom, že u teba ako ročník 2024 je upravené zobrazovanie na displeji. Tá grafika je odlišnejšia o trocha ako na mojej 2023ke.
U mňa napr. chýbajú údaje o čase a energii.

amon.jpg
 
Horný obrázok z manuálu sa u mňa nezobrazuje. Dolný áno, tak ako to je v mojom príspevku vyššie.
Bod 8 píše "pokud sú funkce i-stop k dispozici" Tak u mňa všetko funguje a i-stop tak isto je aktívny. To je od prvého naštartovania až k normálnemu zahriatiu.
 
Poslední úprava:
Horný obrázok z manuálu sa u mňa nezobrazuje. Dolný áno, tak ako to je v mojom príspevku vyššie.
Bod 8 píše "pokud sú funkce i-stop k dispozici" Tak u mňa všetko funguje a i-stop tak isto je aktívny. To je od prvého naštartovania až k normálnemu zahriatiu.
U nás jsou vidět oba. Spodní ovšem až po aktivováni i-Stopu -> chcípnuti motoru na křižovatce. Po rozjezdu časy opět zmizí.
 
Back
Top