• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

karosérie Tažné zařízení / koule

Ahoj.Jestli řešíš tažné na nové auto a elektrika nebude origo Mazda tak zcela jistě přijdeš o záruku. Také jsem si tím prošel a nakonec jsem koupil origo a montáž v Mazdě.
To tažné /železo/ si mužeš koupit jaké chceš,ale bohužel jednotku a elektriku musíš koupit origo a připojení k řídící jednotce musí udělat autorizovaný servis,jinak přijdeš o záruku.:( Jinak origo tažné není vůbec vidět,zásuvka se sklápí za nárazník a bajonet vozím v kufru :D
 
Poslední úprava:
O záruku na co? Pokud existuje typová přípojka se schválením TÜV/KBA https://www.tazne.cz/typova-elektropripojka-mazda-6-kombi-2018-7pin-erich-jaeger-p76745/, byla schválena na nějakou kompatibilitu.
Ano to jsem si také myslel, našel jsem si českého výrobce,ale bohužel mi to v servisu odmítly s tím že ztratím záruku na elektroinstalaci. Je,ale pravda že to bylo v 2017 tak možná že jsou dnes povolnější:D Jinak origo el.svazek stál v Mazdě okolo 5000 a to nebyl zas tak velký rozdíl.
 
Poslední úprava:
V servisu (přístup různých servisů se navíc liší) napovídají vždycky různých pohádek. Když dojde na věc, vždycky se řeší kauzalita a ne výmysly servisních techniků.
 
Nevi nekdo presneji, zda se opravdu Sebring koncovy dil vyfuku pro GJ kombi 2015 vylucuje z taznym zarizenim? Ja mam pocit, ze jsem to nekde onehda videl napsano. Ale dnes to nejak nemuzu najit. A me by se hodilo na Mazdu si tazne dat kvuli nosici na kolo.
 
Nevi nekdo presneji, zda se opravdu Sebring koncovy dil vyfuku pro GJ kombi 2015 vylucuje z taznym zarizenim? Ja mam pocit, ze jsem to nekde onehda videl napsano. Ale dnes to nejak nemuzu najit. A me by se hodilo na Mazdu si tazne dat kvuli nosici na kolo.
Nevylučuje. Originál tažné od Mazdy je Bosal E485. Vylučuje se jen se sportovními pružinami.
 
Tak ze bych proto byl zmaten? Ze jsem to videl u pruzin a proto mi to takhle utkvelo? Uz mam pruziny puvodni, takze to muzu vyzkouset. Dik
 
Back
Top