• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

TUZING

https://www.autoforum.cz/bleskovky/...*********************************************
 
Ako sa do toho lezie, keď to nemá kľučky? Cez okno čo nejde zatvoriť? Celkovo je to nádhera, hlavne tie sedačky a odborný tuning.. :scream:
 
Je to asi týden, co jsem potkal Avatára. Hned jsem si řekl @Ter Leeloo II . Ale ouha, neměl deflektor na přední kapotě, ani lakovaná kola.
 
Mno jo, obcas mi lidi hlasej, ze videli moje auto ... akorat, ze to ridila nejaka blondyna a tak :laughing:.

Řekl bych, že jsi té Toyotě svými designovými úpravami hodně pomohl. Ale teď abys s tím boxem jezdil pořád ;)
No musim rict, ze se za mym autem otaci lidi fakt hodne. Samozrejme nevim, jestli proto, aby si nasledne poklepali na celo, ale otaci:grinning:.
 
Tak tohle jsem potkal dneska v Příbrami, tvl tak za mě pěkný hnus, na našich silnicích to musí být super svezení. Počítám, že ten vzduchový podvozek bude dražší než celý auto ?. Fólie pěkná, to jo, ale jako celek mi to zrovna se supem nějak nesedí

IMG20211003154944.jpg
 
Poslední úprava:
Back
Top