• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

TUZING

Tuning to není - tuning je funkční vylepšení/zlepšení vlastností/zvednutí výkonu/zlepšení jízdních vlastností.

Zde se dá hovořit maximálně o stylingu, no každý má nějaký vkus za mne už ale asi je to takové preplacané.
 
Za mě celkem v pohodě, až na ty dvoubarevné zrcátka, ale jezdí po světě mnohem horší kousky :D
 
Mě tam nesedí ta černá střecha, zrcátka a ty červený znaky na masce a kolech.....je to prostě přeplácaný.
 
Třeba ty znaky mě vůbec neuráží. Střecha je na pováženou. Možná, kdyby měla zrcátka celé černé, trošku by se to sladilo :)
 
Spousta lidi si dava střechu do černé i zrcatka, přední logo m je fajn, vsichni maji spíš evil m, tak je trošku unikatni. Fajn dechrom. Doplnky v barvě auta. Za mě fajn uprava krom zrcatek 🤷🏻‍♂️
 
Tak teď nevím...
S tím tuningem to vidím úplně stejně jako @MK-M3. Tuzing je podle mě nevkusnej (pouťovej) styling, snažící se navíc budit dojem, že se jedná o auto s performance úpravami.
U této červené trojky jde myslím jen o takovej trochu rozháranej styling :cool:
 
Jj vesměs to vidím podobně jak zde bylo napsáno.
Černá střecha - by mi nevadila
Zrcátka - buď červený nebo černý takhle na polovic to není ono.
Červená loga jsou za mne už moc dal bych je do černé.

Nicméně je to jen můj názor - mě tohle auto nijak neurazi - tuzing to není a tuning to taky není je to styling a je na každém jak moc povedený de takto ano ladí to má to vše do dvou barev jde jen o to ze sám bych dal přednost jiné kombinaci.
 
Porovnejte s tim, co sveho casu se svou CX-3 vytvoril velikan stylingu Nin Shiro. Za me je tahle M3 moc povedena decentka! Libi se mi.
 
Back
Top