• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

elektrika Vestavěná navigace TomTom/Fuji/NB-1 (starý typ - „2DIN“)

A jak se ověřím? Co to jako má být?
 
Oka diky, ja to hledal ale nenašel. To znamená ze teď musím čekat až mě někdo zmilosrdni? Nebo se za mě někdo zaručí?
 
Ahoj, objevila se nám na displeji hláška: NO MAPS FOUND. Máme ještě originální 4 GB SD kartu z výroby rok 2013. V PC je normálně čitelná. Koupil jsem v obchodě novou kartu, zalogoval ji ve voze a naklonoval ze zálohy. Pořád stejná hláška, žádná změna. Už jste se někdo setkal s tímhle problémem a jak jste to vyřešili? Napadá mě vadná čtečka, ale nevím.
Vedlejší otázka: neví někdo, jak velkou kapacitu karty tahle navi ještě schroustne? Díky za odpovědi.
 
Nevím. Pokud jsi jen novou kartu strčil do auta, a pak na ní přehrál mapy z originální karty, tak to fungovat nebude.
Ale proč ti přestala fungovat originální karta, to netuším.
 
Nevím. Pokud jsi jen novou kartu strčil do auta, a pak na ní přehrál mapy z originální karty, tak to fungovat nebude.
Ale proč ti přestala fungovat originální karta, to netuším.
Důvod, proč by to nemělo fungovat? Jak by se podle Tebe měla vyrobit záložní karta?
Postupoval jsem podle návodu z TomTom help: novou kartu aktivuješ v autě a ona se uzamkne na VIN. Následně na ní nahraješ soubory ze zálohy v obslužném programu. Pak by podle podpory měla v autě fungovat jako originál. Otázka je, jestli není něco s kabeláží, nebo čtečkou, nebo co já vím?
 
Jo, možná to nefunguje jen při aktualizování map neoficiální cestou.
A kde je závada, jestli je někde něco pokažené, s tím už ti vůbec neporadím.
 
Back
Top