1. Aby bylo snadnější používat naše webové stránky, používáme soubory cookie. Protože však Evropská unie ve své nekonečné moudrosti stanovila povinnost jasně vás o této skutečnosti informovat, činíme tak tímto textem. Používáním těchto stránek souhlasíte s používáním souborů cookie. Zde se dozvíte více.
  2. Podložky pod RZ s logem MazdaKlanu

Ahoj Host, naši členové neúnavně vymýšlejí, kromě již několika realizovaných dodávek kvalitního oblečení, další identifikační znaky s logem MazdaKlanu, tentokrát se jedná o podložky pod RZ. Pokud máš zájem, hlasuj v anketě tamtéž.

Videa a informace o MX5 ND

Diskuzi v 'Mazda MX-5 (ND)' zahájil Natural, 23. 6. 2015.

1. Natural

Natural správce Člen týmu

3 228
    1 843
    183
    Mně to hnusný nepřipadá, každopádně klasika, je klasika :)

2. Natural

Natural správce Člen týmu

3 228
    1 843
    183

3. Vitus

Vitus správce Člen týmu

4 564
    2 772
    183
    Spritmonitor.de
    Convertible se mi líbí víc než cabrio! :) Jenom tomu pořád chybí koňstvo.... :(

4. Ter Leeloo II

Ter Leeloo II rodinný člen KLANu

1 326
    611
    113
    Spritmonitor.de
    Bud jsi tomu prisel na chut, nebo "obycejna" ND je fakt odpad v Tvych ocich? :D

Konstvo tomu sice "chybi", stale bych se ale velmi rad projel. No rekni, Ty ne?

5. MildaMPS

MildaMPS rodinný člen KLANu

589
    373
    63
    Kolik váží ND oproti GJ či GH? Kdyby jak, tak 300-400kg rozdíl. 118kW vs 108kW a ND váží kolem tuny, takže jízda bude mnohem akčnější s NDčkem, protože je výrazně lehčí. O ochotě k zatáčení se ani nebavím.

6. Vitus

Vitus správce Člen týmu

4 564
    2 772
    183
    Spritmonitor.de
    asi tomu postupně přicházím na chuť. Jsem osvícená konzerva, takže mi hlava některé designy chroupe pomaleji... vlastně ani na GJ jsem si ještě nezvykl úplně :)
    a ano, taky bych se rád projel, mám to v plánu hned po projetí Caterhama v Mostě :D

rozdíl je cca 350 kg proti mojí benzinové GH 2,0
    jenže dvoulitr ND už má tolik pičičund, kurvítek a pitomých "funkcí", že se mi do něj vůbec nechce.... čekám na svezení s 1,5.....

7. Vitus

Vitus správce Člen týmu

4 564
    2 772
    183
    Spritmonitor.de
  8. eko1980

eko1980 rodinný člen KLANu

820
    383
    63
    Natural se to líbí.
  9. lakilaki

lakilaki výkonný člen KLANu

666
    177
    43
  10. eko1980

eko1980 rodinný člen KLANu

820
    383
    63
    Njn neni to pro kazdeho ale dle me je urcite dobre ze je tady nejaka moznost upravy. Tahleta zprava mela jen informacni charakter ;)

Sdílet tuto stránku