• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Vítejte na novém fóru

Ahoj :) nechceli by ste nainstalovat modenejsie emoji? Mne tieto na fore pridu dost.. ehm, slusne povedane zastarane. Osobne sa mi najviac pacia tie co pouziva Apple. Je tu predsa kopa free emoji packs, nie? Lebo tie co su tu aktualne, mi pridu jak zpred 15 rokov :))))) no offence

liGbBLO.png
 
Ahoj :) nechceli by ste nainstalovat modenejsie emoji? Mne tieto na fore pridu dost.. ehm, slusne povedane zastarane. Osobne sa mi najviac pacia tie co pouziva Apple. Je tu predsa kopa free emoji packs, nie? Lebo tie co su tu aktualne, mi pridu jak zpred 15 rokov :))))) no offence
XF 1.5 nepodporuje přímo Emoji a použité smajlíky jsou originál XF. Emoji jako UTF8MB4 podporuje XF 2.0. Můžeš mít třeba tyhle smajlíky. ;) Nicméně dobrovolnosti se meze nekladou, udělej XML a SVG v přiloženém formátu a můžu to naimportovat.
 

Přílohy

  • svg_smilies.zip
    627 bajtů · Zobrazení: 3
Mně je tedy úplně jedno, jaký ksicht se v textu směje nebo mračí, asi ani nepostřehnu změnu.
 
Stylově dobrý, ALE:
Jde nějak nastavit, aby se mi forum zobrazovalo přes celej monitor❓
Poslední dobou je to takovej všude se rozšiřující nešvar, co nesnášim, že stránky scalujou třeba jen přes půlku šířky monitoru.
Nemám monitor o rozlišení 2560x1440 abych koukal jen na nudli uprostřed. : unamused:
(A ne fakt "ctrl+" neni řešení aby se vše zvětšilo jak pro někoho s 20 dioptriema)
 
Stylově dobrý, ALE:
Jde nějak nastavit, aby se mi forum zobrazovalo přes celej monitor❓
Poslední dobou je to takovej všude se rozšiřující nešvar, co nesnášim, že stránky scalujou třeba jen přes půlku šířky monitoru.
Nemám monitor o rozlišení 2560x1440 abych koukal jen na nudli uprostřed. : unamused:
(A ne fakt "ctrl+" neni řešení aby se vše zvětšilo jak pro někoho s 20 dioptriema)
postupně dojde k přesunu překladů a stylů (už jsem psal výše ;)) ... dělám právě překlady.
 
Poslední úprava:
Za mě paráda , i můj oblíbenej vzhled Flat Dark běží, super . Bude i nějaká možnost dobrovolně podpořit nejen update, ale celkově chod fóra a péči o něj? Přece jen tyto stránky dost navštěvuju, tak mě to přijde na místě podpořit službu kterou využívám :)
 
Back
Top