• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Vrzání stropnice

Mikolas

nový člen
14
Ahoj,
měl jste někdo sundanou stropnici? jak to tam vypada? S příchodem chladnějšího počasí mi začalo u předního okna,nebo stínítka řidiče docela něco vrzat a skřípat při přejezdu nerovností, není to nic zásadního, ale fakt mě to vytáčí při jízdě. Nevíte někdo zda by tam mohlo být něco, co se povoluje a stačí přítáhnout? Včera na ceste z Ostravy už jsem skoro sahal po silikonu abych jej tam nastrikal :), ale dle hmatani prstem to stejne neni moc kam striknout.

Díky moc!
 
Podívej podle manuálu to tam drží na těch pár trnech a pak jedine zkusit dotáhnout třeba šroubky u slunečních clon a těch madel co jsou na boku, ostatní tam je nacvaknuté jako sloupky ... jinak me ruzne pazvuky taky vysírají, a rada dej volume doprava nefunguje, to funguje na ženský, ale na chlapy ne, víš že to tam je a slyšíš to furt ... :) mě vylejzá z pod čelního skla tam dole to těsnění a trochu to tam asi i vrže někdy rezonuje něco ... hotovo :)
 
no právě, rádio a volume nezabírá a člověk prostě ví, že to tam někde je :) vylezá ti těsnění od okna? podařilo by se ti hodit foto? zkusím dnes přitáhnout co se dá a mrknu pod to a uvidíme.....
 
tady to tesneni, uz jsem ho tam zasunul pomoci skrabky na led :) pravou rukou to nathnout a levou zastrkavat ...

vylez.jpg 20191127_150733.jpg 20191128_080709.jpg
 
Back
Top