• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

diesel Vstřiky 1.5 Skyactiv-D (S5)

Hlavne hanba tým japonským inžinierom, že tento motor (resp. všetky ich diesle) vypustili do sveta :(
 
Hlavne hanba tým japonským inžinierom, že tento motor (resp. všetky ich diesle) vypustili do sveta :(
Ano pane souhlasím s Vámi,,,ale naše autorizované servisy Mazda 1. Pardubice2. Liberec 3. Hradec Králové 4.stojí za H,,,no, jelikož i po několika návštěvách mně vždycky říkali,že to jsou vstřiky ! AŽ Mazda ZLÍN, tam mně řekli že je to buď termostat, nebo senzor tlaku výfukových plynů ! Ono je lepší vyměnit vstřiky za 76 980 kč + ještě peníze za práci, než si udělat zkušební jízdu a jako Sherk, ten se během ní připojil a řekl mně ihnde, že je to ten senzor tlaku výfukových plynů / lepší stojí cca 1500 kč ! Jak jsem to tady psal : PAN KOKEŠ = TO JE FAKT MARCHR ,, skláním se před ním !
A. On mně vypnul nesmyslný- START-STOP
B. Řekl mně že TO DPF blikající = mám na svědomí senzor tlaku výfukových plynů ! Jeli jsme z Hradce do Pardubic a on se připojil počítačem k Mazda 3 a řekl že po ujetí cca 7 km se mně otevřel termostat TAK ŽE V TOM SERVISE VE ZLÍNĚ mně řekli že je to Buď termostat nebo senzor tlaku výfukových plynů !

No nechci tady pomlouvat autorizované servisy viz výše,ALE HAMBA TAKOVÝCH NESCHOPNÝM MECHANIKŮM
Donce v Liberci si tu mazdu tam nechali 3 dny, že prý ji musí vyzkoušet ! Ta sranda mně tam stála cca 3500 kč no a po ujetí 250 km se mně ten DPF filtr rozblikal znova !! A to jsem tam byl 2 krát !!

Tolik jenom moje zkušenosti se servisy MAZDA V České republice !!

Mazdar, čeká mě výměna vstriků na CX3 1,5d. Nemáte někdo tip na koupi za rozumnej peníz? Nebo zkušenost s repasi?
Díky Marek
Ano na VYMĚŇ JENOM SAMOTNÉ TRYSKY NÉ CELÉ VSTŘIKOVAČE ! REPAS NEDĚLEJ ! SOJÍ TO ZA PRD !
 
Ahoj..prosím jak to dopadlo..už se tím trápím pár let a je to stále horší..padání do nouzáku a časté chyby..
Moc děkuji za odpověď
Ahoj, kúpil som 4 nové vstrekovače v TAD Praha, namontovali a nakodovali mi to v Brne. Všetko odvtedy v poriadku, DPF regenerácia po 400 km.
 
@GazdaR kolik jsi měl korekční hodnoty vstřiků před výměnou? Tady Jaroslav má 3. vstřik dost mimo při všech tlacích:
2023-12-09 16_50_05-FORScan v2.3.55 release, Mazda3_Axela S5 1.5L SKYACTIV, VIN_ 3MZ_________5...png
Čerstvě kalibrováno po vypálení filtru do nuly.
 
@GazdaR kolik jsi měl korekční hodnoty vstřiků před výměnou? Tady Jaroslav má 3. vstřik dost mimo při všech tlacích:
Zobrazit přílohu 49206
Čerstvě kalibrováno po vypálení filtru do nuly.
Ja som mal tieto udaje relativne v norme, akurat v Brne mi pri testovani vstrekovacov zistili, ze pod plnym zatazenim vstrekovace prekvapkavaju. Ku koncu som dokazal "zaspinit" DPF (PM_GEN 1-6) na jednom kilometrovom kopečku, keď bol motor pod vysokou záťažou.

Je to dost bezna zavada na tychto Denso, z toho co som pobehal aj ine fora po celom svete.

JÁ JSEM JE KUPOVAL OD TP SERVIS KOLÍN 4 KS ZA 76980 ,,ALE VRÁTIL JSEM JIM JE, JELIKOŽ TO VSTŘIKY NEDĚLALY !
Ale dají se sehnat jenom koncovky na e-bay
Len predpokladam, ale mali ste asi iný problém. Tento problém, čo tu má Marek a mal som aj ja sa prejavuje tak od 80t. km vyššie, keď sa vstrekovače nejako "vyjazdia" a začnú prekvapkávať pod väčšou záťažou. Nedokonalo to spaľuje, zasviní sa rýchlo DPF. Následne to spôsobí častejšie vypaľovanie, tým pádom začne kvôli riedeniu stúpať hladina oleja atď.
 
Tento problém, čo tu má Marek a mal som aj ja sa prejavuje tak od 80t. km vyššie, keď sa vstrekovače nejako "vyjazdia" a začnú prekvapkávať pod väčšou záťažou. Nedokonalo to spaľuje, zasviní sa rýchlo DPF. Následne to spôsobí častejšie vypaľovanie, tým pádom začne kvôli riedeniu stúpať hladina oleja atď.
Už má právě taky skoro 80...
 
Mazdar, čeká mě výměna vstriků na CX3 1,5d. Nemáte někdo tip na koupi za rozumnej peníz? Nebo zkušenost s repasi?
Díky Marek
VÁŽENÝ PANE JÁ MÁM VSTŘIKY Z MAZDY 3 1,5 diesel NAJETO JENOM 42 000 KM NUTNÝ,ALE REPAS !!

TEL : 603938976

Jaroslav Štefl !

Cenu nabídněte !!
 
Back
Top