• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

benzín Výfuk- výměna 2.3 atmosféra

Petronič

nový člen
17
Zdravím, řeším teď výměnu zadních dílů výfuku a originály od sebringu mě vyjdou oba na 16000kc. Neřešil jste někdo, kde sehnat za dobrou cenu, popřípadě nějaká náhrada? Díky za každou radu
 
Cenově to vyjde taky obě na zhruba 16000 ta cena je za kus. A nevím právě, jestli by to pasovalo, když uvádějí motorizaci jen 3,0 V6 a nikde není 2,3. Myslel jsem jestli nemáte nějaké zkušenosti s nějakou náhradou, která by vypadala dobře a byla cenově dostupnější.
 
To jsou ceny za oba dva ne?

Odesláno z mého Mi 10 pomocí Tapatalk
 
Ano, je to cena za levý i pravý. Myslím, že by pasovat mohl pokud nemá 3.0 jiný průměr potrubí.
 
Když rozkliknes odkaz a přečteš celý popisek tak je tam psáno, že cena je za jeden kus. Jestli jsem to zprávě pochopil.
 
No ano, sice 1 kus, ale duplexu L a P, čili levý a pravý díl jak vyplývá z popisku
 
Aha, tak to jsem to špatně pochopil :D díky za objasnění, zkusím zjistit jestli mají stejný průměr a kdyžtak objednám ;)
 
Slezl jsem si z vedení a už mi to docvaklo :joy: není mezi vámi někdo, kdo má 3,0 V6? Nějak nemůžu ty průměry dohledat :pensive:
 
Tak to vypadá, že by měli všechny 2,3 mít stejné výfuky a 3,0 V6 taky. Akorát přední díly se liší, tak zkusím objednat ten ulter na 3,0 V6 a budu doufat, že bude pasovat ;)
 
Tak paráda :) samozřejmě kdyby pasoval úplně přesně bylo by to lepší, ale když jsi měl šikovného svářeče tak výsledek vypadá moc hezky ;)
 
Zdravím, měl bych dotaz a nechci zakládat nové téma, tak to přihodí sem. Řešil někdo někdy na své Mazdě 6 laděné svody? Nemůžu nikde nic dohledat, jediné co jsem zatím našel bylo na mondeo duratec 1,8

Na ty jsem take koukal. Ale nevim jestli by to pasovalo a i prumerove aby to nebylo poddimenzovane na 2.3. Jinak v USA. Ale uz nejak nejsou moc, jednou jsem videl na ebay pouzite posmaltovane. Jen nekupuj Weapon-R, jsou k sehnani nove, ale podle uzivatelu nepasuji. Podle USA fora pridaji 8-10 whp. Co pasuji Draxas, F2, MSDS. Nevim jestli uz jsi koukal, ale na vymenu bude nejspise nutne sundat i altik. Plus stefty budou pekne zapecene a zarezle. Takze jsem od te uvahy nakonec upustil, omotal stock svody paskou a znova zakrytoval tepelnym stitem. Oni ty stock nejsou uplne az tak nejhorsi. Radeji jsem poridil kopii Cosworth sacich svodu, vylestil klapku a vyrobil WAI/SRI.
To asi radsi vyraz za shr3kem a ze 122kW ti tam da JDM 133kW. Kdyz tam jeste neco dodelas, tak z toho budes mit levneho Accorda 2.4.
 
Právě, proto do nich jít úplně nechci, když nevím jestli na tu 1,8 nebudou menší. Na msds jsem už taky koukal a tam už nejsou pro 2,3 k dispozici, jen pro 3,0 V6. Draxas a F2 jsem zatím nikde nenašel. Koukal jsem na to a altik možná nebude muset, co se týče šteftů tak ty budu stejně objednávat nové a mám k dispozici dílnu se zdviží, takže pohoda. Na sání jsem koukal a našel jsem od TA technix za 7k. Zatím chci udělat mechanický části a pak se s ním zkusím spojit, jestli by mi to neudělal.


 
Na sání jsem koukal a našel jsem od TA technix za 7k. Zatím chci udělat mechanický části a pak se s ním zkusím spojit, jestli by mi to neudělal.
Ja je kupoval za min tady:
A za shr3kem jsem jel vlastne take az uplne na zaver.
Nebo zkus Deriho, jestli nejake nema uz odzkousene, co si sam navrhoval. Ja bych sel klidne jeste i do vacek, ale na to musi prsa dolu u Duratecu, takze ty uz zustanou jen snem.
 
Back
Top