• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

benzín Výfuk- výměna 2.3 atmosféra

No pěkný, tak to koukám že je na nich dost práce než budou moct jít na auto. Nad vačkama taky uvažuji i nad úpravou hlavy, ale to až trošku do budoucna. Chci dělat celý motor, tak přitom. Jinak jsem se chtěl zeptat, copa vlastně říká katík na tu větší teplotu, tím jak jsi omotal svody a ještě tam dal zpět štíty.
 
No piplani s tim bylo no, ale stalo to za to ? ? Katik nerika nic, lambada take nic. Letos v zari jsem byl na emisich a normalni. Takze po skoro roce provozu v poho. Ve finale je to asi vice eco, protoze se kat zahreje o neco drive na pracovni teplotu. Ze by se prehral nehrozi, kdyz v USA je u PZEV i jeste navic na svodech. Na stock Primere jsem mel take dva, jeden na svodech a druhy pod autem.
 
Zdravím, měl bych dotaz a nechci zakládat nové téma, tak to přihodí sem. Řešil někdo někdy na své Mazdě 6 laděné svody? Nemůžu nikde nic dohledat, jediné co jsem zatím našel bylo na mondeo duratec 1,8

Tak jsem nasel/se objevily dalsi na Fiestu ST. Nevim jak je to tam udelany, jestli priruba neni moc kratka nebo dlouha a jestli nema jiny uhel.

 
Back
Top