• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

elektrika Vyhřívání zrcátek

Začni u pojistek, jak postoval Deri, u mě to problém vyřešilo, pojistka nevypdala že by ji něco bylo, ale bylo. Zrcátka vyloženě hřejí do ruky, když se to zapne.
Ještě jednou díky @Deri !!
 
Tak jsem vymenil pojistky u prahu c 3 a 4, v mot. Prostoru c 27, ale do ruky to nehreje, asi musim pockat az bude mraz nebo ja nevim. Jde to jeste pres nejaky rele? Popis pojistek na obrazku v motorovem prostoru neni kompletni, takze ani nevim treba k cemu jsou pojistky uplne vpravo ten sloupecek
 
Tak sklo je ok, uz fachci. Kdyz jsem strkal pojisku od skla tak jsem to mel zaply a bylo videt jak kapku pohaslo svetlo, ale kdyz pojistku zrcatek tak nic a zda se ze nejdou, tak nevim. Pockam az bude zima, ale kdyz je dechem zamlzim, tak je to neodmlzi.
 
@daniel2222 normálně to hřeje do ruky, během chvilky. Takže zatím asi nefunkční. Ta pojista je na 7,5 A, moje vypadala, že je okale nebyla.
 
Ok,tak newim jak rikam pojistka je vymenena, dratky do spiglu jdou, tak to jen zkusim promerit az budu mit cas a nekoho. Pry odchazeji i ty vyhrevy v zrcatkach,ale nedriv promerit at je jistota ,a pak dal hledat
 
Back
Top