• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

karosérie Výměna grilu

mellda

výkonný člen KLANu
439
Laka me vymena grilu na BM. V podstate jedina moznost,co jsem nasel, je tato:
Screenshot_20201212-194256_AliExpress.jpg
Chybi tam moznost uchyceni parkovacich senzoru (nejaky si vytisknu).
Cim si ale nejsem jisty, je radar. Je az za grilem nebo je k nemu nejak pripevneny?
 
Poslední úprava moderátorem:
Supr. Tak poridim novej,dam tam obyc emblem a dam do nej predni parkovaci kameru
 
Aby ti ten klasicky emblem s kamerou potom nezbl radar. Hadam, ze bude prave za tim emblemem...
 
Ah nevšiml jsem si, že má Top, už je to doba, co jsem v tom autě nejel. V tom případě je potřeba samozřejmě zachovat hladký znak.
 
Ah nevšiml jsem si, že má Top, už je to doba, co jsem v tom autě nejel. V tom případě je potřeba samozřejmě zachovat hladký znak.
Aha. Takze ten gril z aliexpresu pouzit muzu,ale musim tam dat ten hladky emblem? On je na BM prave tak blbe useklej ze spodu,ze by se mi asi nelibilo,kdyby to slo videt a to by urcite slo protoze ten novy gril ma posunutou spz az dolu.
 
Laka me vymena grilu na BM. V podstate jedina moznost,co jsem nasel, je tato:
Zobrazit přílohu 31932
Chybi tam moznost uchyceni parkovacich senzoru (nejaky si vytisknu).
Cim si ale nejsem jisty, je radar. Je az za grilem nebo je k nemu nejak pripevneny?
Ahoj , objednal sis tento grill nakonec ? Přemýšlím nad ním také a zajíma me instalace a pripadne jaky přijde znak v tom grillu ? Normálně mazda ?
 
Ahoj , objednal sis tento grill nakonec ? Přemýšlím nad ním také a zajíma me instalace a pripadne jaky přijde znak v tom grillu ? Normálně mazda ?
Ahoj, mřížku normálně jen vyměníš. Musíš sundat nárazník aby jsi jí vyměnil. Potom ještě odcvaknout a roznýtovat horní plastovou lištu. Pokud nemáš radar, tak můžeš použít obyčejný znak respektive přehodit ten tvůj znak ze starý mřížky. Pokud máš radar, tak do ty mřížky musíš vyříznout pro radar otvor (pokud už v týhle verzi díra není) a použít propustný hladký znak, který by ale taky měl jít použít tvůj stávající. Některý verze těhle grillů se dělali pro radar a některý bez radaru, ale zatím všechny co jsem měl pro BM/BN v ruce šli upravit na obojí (pouze sklolaminátový byly čistě pro BEZ radaru, ale díky bohu ty na trhu moc nejsou)
 
Poslední úprava:
Ahoj, tiez o tom velmi uvazujem, mam BNko v Revolution vybave, Ale pozor na predne parkovacie senzory, tieto nove grilly s aliexpressu nemaju na ne uchyty, budes ich musiet nejako vymysliet.
 
Kdyby měl někdo origo nebo klidně i nějaký nový gril navíc na BM, tak budu rád za kontakt :D
 
Tak jsem se odhodlal k výměně grilu, za mě spoko. Kupováno z AliExpressu, držet to drží spolehlivě, i když se mi nepovedly zacvaknout dva plastové klipsy dole. Jinak ale instalace bez problémů.
P_20231015_131202~2.jpg P_20231015_131224~2.jpg received_1472695130251637.jpeg
 
Poslední úprava moderátorem:
Back
Top