• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

podvozek Výměna originálního výfuku za sportovní homologovaný Ulter

frenkie98cz

člen KLANu
35
Zdarec Mazďaci : Otázečka můžu vyměnit homologovaný výfuk za originál i když je auto v záruce? Dik
 
Diky za reakci, je jasny že z výměny vyfuku se asi nestane zasadni zavada auta . A při násaledné reklamaci nějaké závady nebudu poslouchat ---ale pane ten výfuk ? nevím nevím ?
 
Jedině že by ti ten výfuk zapálil auto, tak tam by jsi s reklamací asi neuspěl. Ale jestli ti odejdou zrcátka, infotainment, tlumiče, motor, chladič atd... tak jim může být úplně jedno že máš takový nebo makový.
Benzín taky nepojedeš pokaždý natankovat do Japonska do fabriky, přitom jeho (ne)kvalita může zničit víc věcí než nějakej doplněk.
 
Ach jo v popisku jsem si nevšiml že je tam do roku 2019 . A pro model 2020 zatim nic nemaj prý :) Nemáte nějakej tip na výfuk diky
 
Neoriginální výfuk ti ani zdaleka nevydrží to co originál. Myslím konkrétně výfuk co je již z výroby na autě, ne ten co si půjdeš do autorizáku koupit. Já kdysi neprozřetelně vyměnil origo výfuk, který nebyl ještě na odpis a pak jsem ho měnil co 2 roky.
 
Neoriginální výfuk ti ani zdaleka nevydrží to co originál. Myslím konkrétně výfuk co je již z výroby na autě, ne ten co si půjdeš do autorizáku koupit. Já kdysi neprozřetelně vyměnil origo výfuk, který nebyl ještě na odpis a pak jsem ho měnil co 2 roky.
:(
 
Zdar, mám stejné auto a dokonce i stejnou barvu ;) a řeším stejný “problém”. Neřekl bych že origo výfuk je něco víc, připojuji fotky (auto kupované 27.4.2020) a je to teda celkem hrůza. Zároveň cca před měsícem Poláci z Ultersportu zhomologovali výfuk pro novou M3, psal jsem jim jestli by mi ho mohli poslat do Čech a zatím žádná odpověď, ale snad ještě napíšou.

C6465196-A280-42B0-911A-5B5EDED2F38A.jpeg C391F7CE-6E54-4D45-A590-9C994EB2E1D7.jpeg CA71A36B-7CC2-4517-AE66-AAB02F2E031B.jpeg
 
Zdar, mám stejné auto a dokonce i stejnou barvu ;) a řeším stejný “problém”. Neřekl bych že origo výfuk je něco víc, připojuji fotky (auto kupované 27.4.2020) a je to teda celkem hrůza. Zároveň cca před měsícem Poláci z Ultersportu zhomologovali výfuk pro novou M3, psal jsem jim jestli by mi ho mohli poslat do Čech a zatím žádná odpověď, ale snad ještě napíšou.
Tak koukám, že nejsem sám, komu to takto pěkně hnije po první zimě..
 
Back
Top