• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

elektrika Výměna žárovek za LED u Mazda CX-3

Zdravím Pánové. Mám dotaz k předním směrovkám.Vrátil jsem naspátek původní žárovky,ledkové,co mě poslal kolega,by mohly navádět letadla na přistání (moc silmé) poradí někdo,jaké led žárovky do předních směrovek,aby neoslňovaly? Samozřejmě na originalní patici .
 
Například cokoli od Osramu/Philipsu, připojit odpory a nádhera je na světě ;)
Ahoj Naturale,auto mám krom mlhovky a interiéru (interiér jsem nechtěl ledkovat i když led pro interiér mám) oledkované,mám rok 11.2018.Měnil jsem i přední směrovky,ale byly hodně silné (oslňovaly)a tak jsem tam vrátil původní vláknové,chtěl jsem jen zjistit,jakýma ledkama je nahradit Netuším,proč v těchto směrovkách je klasická patice,ale s červíky pro aretaci,které nejsou v ose. Ledky mají zřejmě něco v těle,co ruší blikání (netuším,pořizoval to kamarád,podle patic. Další otázka je,dají se tyto směrovkové patice na předku vyměnit,bez zásahu do kabeláže? Je tam nějaké konektorové rozpojení? Díky za lajckou osvětu :)
 
Ano chce to pořádné led, jak jsem ti psal již v roce 2020 ;)
Je tam prostě klasická patice PY21W.
 
Vnitřní osvětlení oled vše bliká jak disko musel jsem to vypnout needa se to .
 
Všetky žiarovky som v minulosti tiež vymenil za ledky sadou na M3 z Ebay a postupne všetky začali blikať. Dokonca aj také v čítačkách a aj v kastlíku ktorý skoro vôbec neotváram. Záhadou je prečo neblikajú v špz :) Všetky pôvodné sú zase naspäť a už žiadny experimint nebude.
 
Kdybyste neexperimentovali a koupili si LEDky od @Natural , tak vám nic blikat nebude. Já je mám od něj na M6 tři roky a bez problému. A nově i na LEAFu 🙂
 
Kamo to delal Natural 😂
Kdy jsme to řešili? ;) Před mnoha lety se mi dostala na chvíli do oběhu vadná série a všechny se vyměnily na záruku (což teda nyní po tolika letech už určitě záručně neklapne, jestli je to tento případ) :)

EDIT: Už jsem ve vláknu našel - před 5 a půl rokem :yum
Poprosím link na @Natural kde sa to riešilo alebo kde sa to dá objednať
Určitě žádnej problém a domluvíme se v soukromé zprávě (https://www.mazdaklan.cz/conversations/natural)
Odkazy třeba zde:
Nějaké další foto třeba: https://www.mazdaledosvetleni.cz/fotogalerie/
Měl jsem ještě FB stránku s cca tisícem odběratelů, ale byla mi cca před rokem smazána :)

Nebo přímo na BM zde:
 
Poslední úprava:
Kdy jsme to řešili? ;) Před mnoha lety se mi dostala na chvíli do oběhu vadná série a všechny se vyměnily na záruku (což teda nyní po tolika letech už určitě záručně neklapne, jestli je to tento případ) :)

EDIT: Už jsem ve vláknu našel - před 5 a půl rokem :yum

Určitě žádnej problém a domluvíme se v soukromé zprávě (https://www.mazdaklan.cz/conversations/natural)
Odkazy třeba zde:
Nějaké další foto třeba: https://www.mazdaledosvetleni.cz/fotogalerie/
Měl jsem ještě FB stránku s cca tisícem odběratelů, ale byla mi cca před rokem smazána :)

Nebo přímo na BM zde:
Natural výměna 3 ks led žárovek v interieru cena ? Dekuji
 
Zdravím všechny,
v pátek jsem byl u Roba oledkovat svou Mazdu CX-3 a jsem nad míru spokojený. Super přístup a jednání, které se již dnes už málo vidí. Nechal jsem si vyměnit vnitřek vozidla, halogeny, couvačka a osvětlení SPZ. Ještě budu dodělávat zadní světla. Přidávám pár fotek pro inspiraci.

IMG_20231117_110130.jpg IMG_20231117_110120.jpg IMG_20231117_110109.jpg IMG_20231117_104628.jpg IMG_20231117_103704.jpg IMG_20231117_103648.jpg
 
Pár nových foto inovovaných couvaček (alias fotonových děl) nesmí chybět :idea::p

Couvání za tmy jako za dne - Prostě palec nahoru :D (za foto děkuji spokojeným majitelům CX-3) ;)
409114073_7450834044935175_5429471376642013645_n.jpg 409087002_7450836664934913_8347129413666118400_n.jpg 20230221_162212.jpg
Foto z měření zde:
 
Mam cx30 super teď jsem si půjčil manželky cx3 a musel jsem se vrátit pro čelovku výbava challenge k ho…. ani bych to nedal do prodeje ! Svícení halogen otázka života a smrti doporučuji jezdit rovnou v černém obleku. Ted k věci … existuji již vychytané led žárovky do halogen parabol ? Jen je obdržet od Naturala a namontovat sám ? Nemusím je za jízdy přepínat vypínat blikat , aby se uchladily ? Dekuji stačí mi potkávačky.
 
… existuji již vychytané led žárovky do halogen parabol ?
Jen je obdržet od Naturala a namontovat sám?
Ano již mnoho let viz příspěvky v tomto tématu :)
Ano posílám nebo také montuji. Jak psal v mnoha odpovědích (asi každý rok) v soukromé zprávě..
 
Ano již mnoho let viz příspěvky v tomto tématu :)
Ano posílám nebo také montuji. Jak psal v mnoha odpovědích (asi každý rok) v soukromé zprávě..
Ok super dekuji po svátcích se ozvu. Napisu ti SZ pro manual výměnu pro kopyto jako jsem ja. Hezké Vánoce všem a děkuji
 
Rob @Natural si může zapsat další top job ! Děkujeme ( konečně manželka uvidí ) posílám slíbené portfolio ! Jedná se o obrysová a potkávací LED světla ( žárovky ) . Interiér, RZ a zpátečku již od Roba mám. Ještě jednou thx. 👌

IMG_9224.jpeg IMG_9225.jpeg IMG_9226.jpeg IMG_9227.jpeg IMG_9229.jpeg IMG_9230.jpeg IMG_9231.jpeg IMG_9232.jpeg IMG_9234.jpeg IMG_9235.jpeg
 
IMG_8279.jpegIMG_8277.jpeg
To co tady vidíte nejsou přední světla, ale moje nové couvačky! Právě mi je namontoval Rob @Natural a jsem z toho nadšený. Měl jsem tam dva roky staré ledky, které svítily sice o dost víc než původní žárovky, ale to světlo bylo takové doširoka rozptýlené. Tyto nové svítí jako malá dálková. Paráda! Díky Robe!
 
Back
Top