1. Aby bylo snadnější používat naše webové stránky, používáme soubory cookie. Protože však Evropská unie ve své nekonečné moudrosti stanovila povinnost jasně vás o této skutečnosti informovat, činíme tak tímto textem. Používáním těchto stránek souhlasíte s používáním souborů cookie. Zde se dozvíte více.
  2. Ahoj Host,

dovolte nám předem několik poznámek k problematice ochrany osobních údajů na těchto stránkách. Veškeré osobní údaje, které zpracováváme a které jsou uživatelem zadávány při registraci, spadají pod oprávněný zájem - údaje jsou nutné k provozu internetového fóra a k věkovému omezení jeho uživatelů (nad 13 let). Zpracovávané osobní údaje lze kdykoliv odstranit pomocí funkce Odstranit účet. Mimo osobních údajů zadávaných při registraci zpracováváme (a periodicky odstraňujeme) IP adresy příchozích návštěvníků formou logů. Tyto de facto technické údaje jsou nezbytné pro diagnostiku, vyhledávání možných bezpečnostních incidentů atp. a taktéž spadají pod oprávněný zájem. Jiné osobní údaje nezpracováváme, ani nevyžadujeme.

Webová aplikace My Mazda

Diskuzi v 'Mimo téma' zahájil ajfel, 26. 4. 2015.

1. ajfel

ajfel člen KLANu

72
    20
    8
    Ahoj, rád bych se zeptal, jaké máte zkušenosti s aplikací My Mazda? Dosud se mi nepodařilo dostat se na registrační stránku z iPadu, řešíme to se servisem. Nějaká rada od jablečných majitelů:)?

Poslední úprava: 27. 4. 2015
  2. shr3k

shr3k správce Člen týmu

1 865
    1 216
    153
    Spritmonitor.de
    Pozor pro servis, musí tvůj mít e-mail pro daný VIN nejen registrovaný v DSR (elektronická servisní knížka), ale mít pro něj i povolený kontakt (jakože souhlas s kontaktováním ze strany Mazda Motor). Jinak je to aplikace úplně na nic - prakticky plní funkci náhledu do DSR pro zákazníka. :D

3. ajfel

ajfel člen KLANu

72
    20
    8
    Spíš mě šlo o to, jestli se už někdo zkoušel zaregistrovat z iPhonu nebo iPadu. Mě to stále hlásí, že „Omlouváme se, stránka, kterou hledáte, nebyla nalezena…“o_O

4. Vitus

Vitus správce Člen týmu

4 663
    2 816
    183
    Spritmonitor.de
    iP5S - to samý

Photo 27.04.15 14 00 27.png

5. shr3k

shr3k správce Člen týmu

1 865
    1 216
    153
    Spritmonitor.de
    Asi normální stavu u webu, pořád tam něco mění. Ono se jde na tu stránku dostat z menu, nebo tam lezeš z nějakého indexu Google třeba? Myslel jsem, že se člověk registruje už jen přímo z aplikace, kterou si stáhne přes obchod.

6. ajfel

ajfel člen KLANu

72
    20
    8
    Přesně tak, musíš mít staženou aplikaci. Po registraci by měli poslat na emajl přihlašovací údaje. Jenomže ta registrační stránka se jaksi nenačte a vyhazuje to hlášku, co zkopíroval Vitus. Lidi od prodejce mají androidy, tam to prej funguje...

7. Vitus

Vitus správce Člen týmu

4 663
    2 816
    183
    Spritmonitor.de
    já jsem tuhle appku instaloval asi před rokem, ale přišla mi registrace neúměrně komplikovaná v závislosti na tom, co registrací získám, takže jsem to nechal být. Ale myslím, že tehdy mi to tuhle hlášku nevyhazovalo. Zkusil jsem to dneska na ajfelův popud

8. Spirit

Spirit výkonný člen KLANu

147
    74
    28
    Ahoj, jede vám my mazda? Já se už dvě aktualizace aplikace, tam nemůžu přihlásit.

9. MCX3

MCX3 výkonný člen KLANu

281
    183
    43
    To nejsi sám apku jsem odinstaloval (Nokia 6 Android 8.1).

10. Spirit

147
    74
    28
    Jenže, já bych se potřeboval mrknout na zprávu z poslední garančky.

11. Spirit

147
    74
    28
    Zpráva z garančky vyřešena emailem. Dotaz na funkčnost apky odeslána na info Mazda.

12. Tomáš Lyčka

Tomáš Lyčka člen KLANu

83
    34
    18
    Ip 7 plus. Normálně funkční.
    V servise musí být auto na tebe

13. Zeggjk

Zeggjk nový člen

12
    4
    3
    Po asi 3 denní výměně informací s prodejcem jsem se do aplikace zaregistroval. Nyní asi 3 měsíce zpět po nějaké aktualizaci už to nejde. Ale protože jsem větší chujovinu snad nikdy neviděl, tak to ani neřeším. Pokud něco Mazdě nejde, tak je to infotainment a aplikace. Naštěstí to, kvůli čemu jsem do toho auta šel, tak to umí na jedničku.

14. Kozlik

Kozlik člen KLANu

92
    30
    18
    mi to taky nejde i když to kdysi na webu šlo ....

15. vladas75

vladas75 rodinný člen KLANu

1 065
    578
    113
    mě normálně funguje, ale nevím jestli je mi to k něčemu

16. eko1980

eko1980 rodinný člen KLANu

865
    400
    63
    No mi to taky nefunguje , i když zadavam platné údaje...

17. eko1980

eko1980 rodinný člen KLANu

865
    400
    63
    Nevím jestli ke problém v telefonu... V xperii to fungovalo normálně a teď v ifounu už ne...

18. AlesM

AlesM výkonný člen KLANu

101
    41
    28
    Spritmonitor.de
    Iphone SE funguje normale ikdyz hlasi chybu

19. sedvo

sedvo výkonný člen KLANu

519
    150
    43
    Na androidu to funguje, stáhnul jsem, vyfotil TP a za cca týden mi došel mail, že je to aktivované a ono to funguje. :D

20. Cenda85

Cenda85 výkonný člen KLANu

108
    42
    28
    Spritmonitor.de
    Můžu se ve stručnosti zeptat, k čemu všemu ta apka a jestli je i pro vozidla starší generace (GH) nebo už počítá pouze s novými VIN

Díkes

Sdílet tuto stránku