• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Skupina West Side Unit

se musíš trochu pochlapit, Sobíku .... třeba si koupit Miatu jako fun car anebo tak... měl bych pro tebe tip na pořízení :D
 
kamarád teď pořizuje Miatu tak, že mu dovezli auto a celému se udělá rozborka, repase + požadované úpravy a pak sborka ... garáž je lehce řešitelný detail ....
 
chápu... mě se líbí Miata, za hodně rozumnej peníz se dá pořídit hodně muziky ... RX7 už je dost old school na auto a opačně moc youngtimer na veterána ...
 
ale chapes, to auto ti musi udelat radost. Miatky jsou roztomiloucky... fakt se mi libi, ale nedokazu si v ni predstavit sebe. Ta RX7 stara je uz jiny kafe. Nepotkas jich moc a jsou zajimavy. Tak timhle smerem bych se vydal. Tvl nemel jsem kupovat toho macbooka za ctyripetky :D
 
Tak ja na nej byl zvykly, tak jsem nutne potreboval novy. S tim uz neudelas nic. Skoda, ze pani pro takovy auta nema pochopeni. Ze by taky mohla pustit chlup :D ...zhruba 80tisic chlubu treba :D
 
ktera paní nemá pochopení pro auta, není vhodná paní ... měl bys jí to naznačit :D
 
No jo, ale zas uhanet nejakou ktera by se o me chtela starat... to taky neni jen tak :D
 
To znamena, ze uz i za Mazdu jsem byl bicovanej... proc si nekoupim Octavii, ze budu shanet ND buhvi kde... No a ted jeste SAABa, zeo... mrtva znacka :D Ale to uz se obeslo bez poznamek. Dily se daji sehnat na vsechno. A hosi, divili by jste se, kolik je zdroju pro SAAB. Neuveritelny. Nebojim se niceho.
 
Back
Top