• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Skupina West Side Unit

Díky moc ale už sem je dal do lanovky baumrk ,pak nápisu jak to dopadlo
Ja bych ty svoje disky na leto nejradsi stocil na soustruhu :joy: . Dost cumi rantl disku pres okraj preu i s ochranou rafku. Jsou po Karin vsechny oparkovane. Trosku jsem to vzal oscilacni bruskou a "vyhladil" barvou, aby to tolik nebilo do oci, ale sere me to porad. Opravovat to nema smysl, protoze to bude za chvili stejne. Proste jedine ubrat.
 
Ok takže Sobota 23. odpoledne/podvečer a dal bych ty motokáry. Pokud nás bude dost. A teď od kolika? A co případně potom? Kdo je pro bowling a kdo pro grilovačku? Případné další návrhy vítány.
A dejte vědět kdo se určitě zúčastní...
 
@Lukasn u mňa je reálny skôr podvečer (ideálne po 18) kvôli rodine ale nemám problém prispôsobiť sa väčšine. Motokáry ma lákajú ale pri bowlingu sa dá dlhšie posedieť ;). Prípadne sa rozhodnúť podľa počtu účastníkov . Tú grilovačku môžeme nechať na iný termín, keď bude počasie a viac času na hľadanie miesta, prípadne to urobiť ako výlet... Teraz by som tomu nechal voľný priebeh.
@VanThomass tak si to uži
 
Ahoj vsichni. Kdo ma zajem tak 18.3. se porada jarni sraz a vyjizka. Start je v 10:00 parkoviste u Tesca na Rokycanske odkud probehne presun do Tremosne.
Takze kdo ma zajem, dorazte...
 
Ahoj vsichni. Kdo ma zajem tak 18.3. se porada jarni sraz a vyjizka. Start je v 10:00 parkoviste u Tesca na Rokycanske odkud probehne presun do Tremosne.
Takze kdo ma zajem, dorazte...
O týden dříve bych se stavil.
 
Jestli do konce rijna nastartuju
tak uz bych na nejaky prijel snad :joy:
 
Back
Top