• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

elektrika Zadní parkovací asistent

xzedaniil

nový člen
1
Zdar! Dle oficiálního návodu jsou dva typy parkovacích asistentu:
1. Typ zobrazení s promítnutou dráhou vozidla
1634423596064.png
2. Typ zobrazení s pevnými pomocnými čarami
1634423565167.png
Moje Mazda CX-30 (model bez 360 kamery) má evidentně aktivovaný druhý primitivnější typ. Má to někdo jinak? Nevíte náhodou jak se to přepíná?
 
Ahoj.
Mam CX30 ve vybave plus a mam take druhe provedeni. Jednicka je zrejme az od dalsiho paketu, pripadne jiny trh.
 
Dnes jsem ti to vyfotil, ano jak píše nebula. Manželky CX 30 GT plus bez 360 kamery. To první zobrazení mám u Leona, kde se při zatáčení natáčí :cool:
:heart:

1634661342264.jpg
 
Na modelové řadě 2022 IPM2 je taky základní styl bez natáčení. Rád bych se ale zeptal, jak vám fungují parkovací senzory, když srovnáte s jinými značkami, jako třeba Škoda, Seat, Audi,... Přijde mi, že přední senzory nefungují vůbec (začnout brát okolí až třeba kolem 30cm). Jaké s tím máte zkušenosti?
 
Přijde mi, že přední senzory nefungují vůbec (začnout brát okolí až třeba kolem 30cm).
Moje první zkušenost, když mi auto půjčili na testovací jízdu, byla, že jsem zastavil u autosalónu a senzor na mě spustil. A sklo jsem jim zdaleka nenaboural. Na křižovatkách se mi taky stává, že senzor spustí. Když si stěžuješ, tak to spíš bude chyba nastavení.
 
Moje první zkušenost, když mi auto půjčili na testovací jízdu, byla, že jsem zastavil u autosalónu a senzor na mě spustil. A sklo jsem jim zdaleka nenaboural. Na křižovatkách se mi taky stává, že senzor spustí. Když si stěžuješ, tak to spíš bude chyba nastavení.
To je zajímavé. Ptal jsem se hned třetí den po koupi a prý něco takového slyší poprvé... No, snad to při prvním servise dají dokupy.
 
Nejde ten styl změnit? Obyč kia ceed ten dopočet dráhy má a je to hodně dobré. Tohle je teda fail. Podle mě jen SW záležitost.
 
Back
Top