• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

elektrika Zadni svetla anglan

Radfire

rodinný člen KLANu
790
Mazdar, mam moznost koupit zadni LED svetla z anglana, udajne ma prohozenou couvacku a mlhovku
Tak se chci zeptat - je nejaka norma ktery svetlo musi byt ktery nebo je muzu prohodit? Nebude nekdo bitchovat? (STK, svestky)
 
Mlhovka vpravo bude problém, teď nemyslim STK, ale hlavně z hlediska bezpečnosti v mlze. Budeš vypadat jako motorka na pravé straně jízdního pruhu a když tě někdo bude chtít předjet, bude se divit...
 
tak mlhovka je jen jedno z 5 svetel co mi vzadu sviti(koncovy+odrazky), takze v momente predjizdeni uz by mely byt videt i ty zbyly

uvidim co mi prijde, nekde jsem zahlidl ze ty vnitrni snad nejsou LED - pak bych tam nechal ty co mam. Primarne to chci menit kvuli protavenym brzdovym
 
jo takhle...tak to stoji minimalne za uvahu kdyz uz se mi tu vali ta anglanska couvacka :cool:
co teda trochu zklamalo tak blinkry jsou tam zase vlaknovy : unamused:
 
s predelanim se mi objevil takovy nesvar - kdyz stojim na brzde, zhasne mi predni DLR a vnitrni osvetleni(radio)
...je mozny ze by ty zadni LED mely vetsi odber nez puvodni zarovkovy? nebo hledat problem v konektorech?
 
vcera sem se v tom hrabal a zjstil ze problem je na 99% v tech koncovych svetlech
* kdyz je odpojim tak nesviti ani DLR
* kdyz tam zapojim aspon jedno normalni tak je vse OK
* je tam 4-pinovy konektor se 3 zapojenyma pinama (pozicky-brzda-gnd) Napada mne jestli nemuzou byt ty piny jinak zapojeny a diky tomu to nedela nejaky bordel v elektrice (napr posila 12v na kostru nebo nejaky podobny silenosti). Ale hadam ze to by se projevilo i jinde a asi by ty svetla nefungovaly jak maji
* posledni moznost co mne napada je ze to (stejne jako blinkry) nema rado full LED a potrebuje to nejaky paralelni odpor

Divny je ze zatim jediny co jsem videl blbnout je to DLR a podsvit panelu radia
 
Zřejmě jsou ty LED, cos pořídil určené pro jinou BCM. Na BK se skutečně daly zadní LED dokoupit, ale zřejmě měly jiné číslo, než ty, cos použil.
 
no cislo jsem neresil, netusil jsem ze je jich vic. Jsou z 2.0 anglicana (mazdagentleman)
taky muze byt problem v tom dodelavanym DLR, treba by slo prepojit na neco jinyho
 
Back
Top