• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Žárovky podsvícení automatické klimatizace.

oli.exe

nový člen
6
91290901-259988848365223-8295911971413295104-n.jpg

Ahoj,
Nevíte někdo přesně jaké jsou žárovky na podsvícení panelu automatické klimatizace (Jedná se o boční podsvícení levého kolečka a dvou spodních tlačítek).

Díky.
 
Na zahraničních fórech píšou bezpaticovou T5, což vzhledově odpovídá ;) (ale osobně jsem nemontoval, tak s jistotou neporadím).
Minuta 13:35
 
Zobrazit přílohu 28463

Ahoj,
Nevíte někdo přesně jaké jsou žárovky na podsvícení panelu automatické klimatizace (Jedná se o boční podsvícení levého kolečka a dvou spodních tlačítek).

Díky.
Cau, 12V 1,2W, s nejvetsi pravdepodobnosti.
Bral jsem toto: https://mlparts.cz/zarovka-tesla-b67101
Uz jsem to mel skoro rozdelany dnes, ale pres bazmek jmenem drzak mobilu od origo autorizaku se tam nemuzu dostat (viz zvlastni tema tady na foru). Jinak bych potvrdil presne, resim stejnej problem, dve ty zarovecky mi nesviti.
 
Edit: sedi a funguje!
Dal jsem to i do popelniku nize, nutno prilepit napr.pruhlednym silikonem v mem pripade.
 
Back
Top