• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

motor Zvýšení výkonu

Ahojte, chystam sa objednat 4-2-1 nerezove zvody s 2.5" ukoncenim s Filipin od Speedline:
https://www.facebook.com/61960264859/posts/10153494504469860/
cena za ks vcetne prepravy je cca 650$ plus clo a dph, ak by mal niekto zaujem piste mozno by sme vedeli usetrit 10 dolarov na preprave :D .. hlavne pisem pre niekoho kto ma zaujem a ma problem najst 4-2-1 s vacsim potrubim a catom.
opravujem je to bez katalizatora, mam highflow cat na strednom diely...
 
Roztrhol sa celkom novy remen ... Pri original mape, pri obmedzovaci.... :(
Netusim ci je to tou odlahcenou remenicou alebo tym autonapinakom....

IMG_20190416_181953.jpg
 
No dobře, řemen zabolí, ale jsem nedočkavej na výkonovou křivku :):):) Foto, PrintScreen, cokoliv prosííííím:):):):)
 
Rozthol sa celkom na zaciatku, takze po vlasnej vymene a novsom subore to este nemam zmerane, potrebujem jazdit cez vikend, tak niekedy o tyzden pokracujem, ale co je vidiet tak bez nejakeho extra ladenia tie zvody s vyfukom spravia narast cca 20kW
IMG_20190416_174344.jpg
 
Pokud by to pridalo 20kw, tak do toho jdu taky. Jaky mas vyfuk? Ja tam mam Sebring, mohlo by to stacit?01a1738516c9aa65fdf92cdf0c50ecc3.jpg

Odesláno z mého XT1635-02 pomocí Tapatalk
 
Hm, už to začíná být pěkný, výkonově už na úrovni budoucího Sky-X, po pořádném odlazení to půjde tady asi ještě nahoru... :)
 
To je jasný :) 200k, a krouťák někam k 250Nm by bylo hezké v atmosféře... věřím, že BBRGti odladí i Stage 1 Turbo kit na Mazdu3, kde ten nárůst bude dramatičtější... Už mají ofiko sady na MX ND 1.5 i 2.0 a u toho dvoulitru se jim podařilo dostat na 250k a 320Nm...
 
Ty jo tak to už vypadá hodně dobře - potěší i nárust krouťáku. 190NM ve 2000 otáčkách je taky supr
 
No bbrgti hardware mají na ten turbo kit ale je tam nějaký problém s tím ze externí firma jim není schopna dodat software.
 
Pokud by to pridalo 20kw, tak do toho jdu taky. Jaky mas vyfuk? Ja tam mam Sebring, mohlo by to stacit?01a1738516c9aa65fdf92cdf0c50ecc3.jpg

Odesláno z mého XT1635-02 pomocí Tapatalk
Má koncák Sebring, středovou trubku 2,5” se sportovním katem od bbrgti a svody 2,5” bez katu od firmy speedline. Každopádně je to teď ještě hlasitější než jen s tou středovou rourou a to už je co říct. Takže nic pro nikoho kdo má rad klid v autě.
 
Hosi ja chcem aj dobre emisie, takze highflow cat na middle pipe je nutnost, jedina otrava je zatial ze ked je motor studeny tak to hodi chybu neefektivneho spalovania a teda ikonka chyby motoru svieti pokial si ju neresetujem...
 
Ahoj, mam podozrenie ze to trhanie remenov ma za na svedomi opotrebovany napínák (kedze volnou rukou som citil jedine volu na nom ... a kvoli tomu nahodil povodnu mazda remenicu ktora je dvojhmotna oproti CorkSport), netusim ci sa oplati oprava (vymena pruzinky alebo tesnenie ci toho kolecka s loziskom) a uvazujem nad kupou noveho. Mate skusenost niekto? odporucate od HERTH+BUSS JAKOPARTS vs INA alebo FEBI Bilstein?
 
Někdo psal že DISI nabízí množstevní slevu...
Tak nepojedem ve skupině?
HW mám zatím v základu. Jaký HW se nejvíc vyplatí pro výkon, dle Vašich dosavadních zkušeností?

Dík
 
Někdo psal že DISI nabízí množstevní slevu...
Tak nepojedem ve skupině?
HW mám zatím v základu. Jaký HW se nejvíc vyplatí pro výkon, dle Vašich dosavadních zkušeností?

Dík
Do toho bych sel. Mam G165 ale pry z toho dokazou dostat pres 180 koni.

Odesláno z mého XT1635-02 pomocí Tapatalk
 
Do toho bych sel. Mam G165 ale pry z toho dokazou dostat pres 180 koni.

Odesláno z mého XT1635-02 pomocí Tapatalk
Mám G165, taky bych do toho šel, ale nějak nemůžu najít nějaké zaručené výsledky u tohohle motoru od DISI. Co jsem koukal, tak samé G 120. I když logicky by to neměl být problém, když to jde u toho slabšího motoru, no potřeboval bych nějaké recenze.
 
Já jsem objednán k Disi tune koncem srpna. Ale pořád váhám, jestli remap nezruším...
Mám G120. Dávám graf z jejich stránek. Ten výkon je masakr,ale zase ta dlouhatánska převodovka,aby i ten výkon po úpravě nezabila. Co myslite?c1b128d7f86a88cb73e73f53ac5eba4c.jpg
 
Back
Top