• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

motor Zvýšení výkonu

Nevím jaké jsou možnosti Skyactiv benzínu, ale u běžné benzínové atmosféry je navýšení výkonu dost problematické a docela drahé vzhledem k tomu,že výkon stejně kdovíjak nenaroste.
 
Moznosti jsou + - 30 PS. Takze dle me urcite citelny vykon navic. Jako u auta s 300 PS uz bych to asi nepoznal ale u auta se 160 PS urcite ano...
 
Zdravím pánové.Jsem majitelem Mazda 3 skyactiv sedan,88kw,120ps.Rok výroby 2015,řídící jednotka Denso.Poradte prosím někoho kdo by uměl odemknout tento motor na G 165.O jiné upravy nestojím,stačí mi přemapování řídící jednotky.Díky Pavel
 
Zdravím pánové.Jsem majitelem Mazda 3 skyactiv sedan,88kw,120ps.Rok výroby 2015,řídící jednotka Denso.Poradte prosím někoho kdo by uměl odemknout tento motor na G 165.O jiné upravy nestojím,stačí mi přemapování řídící jednotky.Díky Pavel
Tak u nas ti to neudela nikdo ale to myslim vis :D takze nejblizsi moznost je u severnich sousedu v http://disi-tune.pl/
 
Mohu se zeptat jestli někdo ma zkušenosti s vložkou do airboxu od K&N? Jestli opravdu funguje nebo to je jen placebo efekt popřípadě jestli někdo měřil na brzdě. Dekuju.

Zdravím. @Natural mě tu zminil, že mám K&N filtr v airboxu.Mám je to pravda (tyto filtry používáme i v
práci ( lodní motory) s velmi pozitivní skutečností.
Co se týče auta myslím, že funguje dobře auto jezdí
jako by lehčeji (živější) mám k tomu i výfuk od Remus.Na brzdě jsem to neměřil.
 
Poslední úprava:
Zdravím. @Natural mě tu zminil, že mám K&N filtr v airboxu.Mám je to pravda (tyto filtry používáme i v
práci ( lodní motory) s velmi pozitivní skutečností.
Co se týče auta myslím, že funguje dobře auto jezdí
jako by lehčeji (živější) mám k tomu i výfuk od Remus.Na brzdě jsem to neměřil.
Nedavno jsem koukal na " profiky " z autosalonu na prime a tam ten kn filtr do airboxu dopadnul velmi spatne...
 
Ano jsou to tragedi ,ty jejich recenze aut fakt stoji za to :D ale je celkem zajimave ze v tech recenzich o filtrech ac to nedela teda prima abych je nahanil ale svet motoru tak vyhravaji ty levne...Tak a ted babo rad !
 
Ano jsou to tragedi ,ty jejich recenze aut fakt stoji za to :D ale je celkem zajimave ze v tech recenzich o filtrech ac to nedela teda prima abych je nahanil ale svet motoru tak vyhravaji ty levne...Tak a ted babo rad !

Píšu tu jen svoji skušenost.Dle všech testů a odborníků se divím, že všichni nejezdime
v autech nejmenovaného německého koncernu.Ten je přece nejlepší.
 
Opoměl jsem dodat, že K&N filtr má ve své soukromé Mazdě i můj prodejce a je spokojený.
 
Kdybysme jezdili v koncernu tak se tady nebavime o kvalite vzduchoveho filtru ale o kvalite celeho motoru... :D
 
Na trhu je výrobců hodně šel jsem do ověřené značky + pozitivní skušenost z těžkého provozu,
kde filtry dřou jako koně.
 
Nevite nekdo kde je v okoli Ostravy nebo Opavy moznost jit na brzdu a nechat si zmerit vykon auta?
 
Back
Top