• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

16" nebo 18"

Na léto 16 nebo 18" - co doporučujete?

  • 16" ponechat i na léto, jsou komfortnější a levnější

    Hlasy: 8 25,8%
  • 18" na léto, lépe vypadají a podvozku to nevadí

    Hlasy: 23 74,2%

  • Celkem voličů
    31
Nevím jestli to je off topic, ale mně prodejce teď v září říkal, když jsem přebíral auto, že jsem jeden z posledních co má v techničáku více možností na disky 18 a 16. Že později už pouze ty disky, na kterých auto přijede.
Takže je otázka pro @Floyda, zda bude mít v techničáku možnost změny disků.
Ahoj, CX-3 už mám, koupeno na konci října 2018, a v techničáku mám jak 16", tak i 18". Dostal jsem info, že zmíněná "úprava" se týká pouze CX-5 a to kvůli nové emisní normě WLTP.
 
Toto je originální 18 palcový disk z Mazdy CX3(DK),který je na autě ,když ho kupuješ.
original .. coz znamena, ze mas stredovou diru 67,1 mm , disk ma rozmer 7Jx18 s ET50. Jednu kompletni sadu vcetne ventilku a stredovych krytek jsem ted nabidl k prodeji vcetne pneumatik Toyo co tam jsou z fabriky. Viz bazar > prodam pod mym nickem
 
Back
Top