• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

motor Benzín - výfuk duplex

Ahoj, dneska nasazeny laufy od ultersport. Motor 2.0 disi, použitá varianta z 2.5 hatchback. Sedly celkem přesně, až na pár lehkých úprav, zní pěkně a hlavně perfektně vypadají narozdíl od těch origo trumpetek ?
IMG20230201153029.jpg IMG_20230201_181439.jpg
 
Poslední úprava moderátorem:
pekny...ale co ten tenisak ???? :) jinak to tazny celkove vypada desne :) ale ono je asi pevne ze ??
 
pekny...ale co ten tenisak ???? :) jinak to tazny celkove vypada desne :) ale ono je asi pevne ze ??
Díky, ten tenisák protože mi někdo už asi pětkrát ukradl krytku před barákem a nemám na to už nervy ?. To tažné je napevno, bohužel už to tak bylo , když jsem auto koupil a časem jsem si na to zvykl. Krytku zase koupím, ale životnost bude tak měsíc Max..
 
V lednu jsem objevil na bazosi jety nerez duplex Bastuck. Tak jsem pro nej zajel. Je v dobrem stavu, nevysypany, jen trosku ta delsi strana za Teckem zespoda pobouchana a příruby nejsou nerez, coz nechapu. Novy stoji 1300€, ja ho mel za 3000.
No ale ma celkem 4 laufy🙈 a to uz je dost takovy overkill mi prijdeo_O Tak ted zvazuji, ze bych nasadil jen pravou stanu. Levou uziznul a zavaril. Tam dva laufy vypadaji decentne, mel jsem to takhle na Primere na Remus koncaku. Vnitrni prumer ma 60 mm, coz je myslim dost na 2.3. Jako dalsi bonus krome looku by se usetrila i vaha. Protoze ten nerez je znatelne tezsi pri prenaseni nez origo. Zitra je zkusim zvazit.

362496805_324010916624062_1090337887194443175_n.jpg 362450881_1222448711803469_3166046368446077369_n.jpg
 
Zdareec, mam nocni a jako vzdycky to travim resenim,ctenim ruznych veci. Dneska jsem se dopracoval k vyberu vyfuku. Vyfuk budu brat ULTERSPOR s kulatymy koncovkami a necham jej zapsat do TP. Ale co resim je , ze bych nahradil stredovy tlumic rezonatorem a dostal z auta jeste “trosku” zvuku navic. Zatim se mi nedari docist jestli je to legalni atd. STK sice muzu udelat i kdybych nemel vubec zadny vyfuk ale prece jenom chci mit v auto v takovem stavu ze mi napriklad PČR nebude moct nic rict.

Nebo jeste plne pruchozi stredovy tlumic.

Mate nejake zkusenosti s rezonatorem?
 
Poslední úprava:
Stredovy tlumic je pruchozi, ten nema zadny labyrint.
Tady cihni na video, kde porovnava trubku serii a rezonator, at pak nemenis zpatky, ze se s tim neda jezdit.
 
Stredovy tlumic je pruchozi, ten nema zadny labyrint.
Tady cihni na video, kde porovnava trubku serii a rezonator, at pak nemenis zpatky, ze se s tim neda jezdit.
Me to s tim rezonatorem prijde uplne v pohode. Asi nad nim pouvazuju. 😉

Rezavy zvuk nesnasim…. Kdyz slysim V8 mustanga jak v tockach “reze/prska” by me odvezli…

Ja mel kdysi 2.3 V5 Toledo a vyfuk byl kat-trubka-ladak.. boze to byl zvuk. Pri kazdem startu najezene chlupy….stk po znamosti a jednou PCR za 500 🤣
 
Jestli nejezdis do D, tak asi v poho. Ja mel na Primere vzadu Remus a asi bych nechtel jeste jeden primo pod zadkem😅 Ted jsem daval na 6 Bastuck koncak, zatim nezkouseno. Ale daval jsem pred to radsi jeste ten rezonator, aby to nebylo moc hlasity. Je to vlastne takovy dalsi mensi pruchozi tlumic s perforovanou trubkou. Na Primere bylo pred koncakem neco podbnyho v mensim seriove. Takze stred serie pak rezonator a pak koncak.
 
@Retrin ten ulter nemusíš zapisovat. Je to klasickej náhradní díl s homologací jak když tam dáš vyfuk od bosalu, walkera, MTS a podobně
 
@Retrin ten ulter nemusíš zapisovat. Je to klasickej náhradní díl s homologací jak když tam dáš vyfuk od bosalu, walkera, MTS a podobně
To jsem uz jsem tady cetl (tusim ze jsi to psal zrovna ty nekde) ja to myslel spis pro klid duse pri stk. Ale zase pokud je to brano takto , tak to vlastne postrada smysl…

A co na rezonator ? Nas nejaky osobni nazor?
 
Zapisuješ do tp i výměnu vzduchovýho filtru, stěračů nebo třeba brzdových kotoučů?

Rezonátor neřeším, mám daily auto ve kterým vozím i dítě
 
Zdravím páni,
Chcel by som sa poradiť resp. Informovať ohľadom nerez. výfuku od Foxu. Mám možnosť kúpiť zánovny kúsok (cca 1.5 roka) viď priložený obrázok za nejakých 350€ . Uvažujem skôr do budúcna keďže predpokladám, že za 1 resp. 2 roky má asi tiež dobehne výmena výfuku skrz hnile potrubia, spoje a netesnosti tak rozmýšľam či do toho ísť prípadne či nemá niekto nahodený na aute a jeho spokojnost. Osobne som ho ešte nevidel ale mám možnosť sa ísť kuknúť aj osobne.
Ďakujem vopred za rady a odporúčania

Screenshot_20231210_230926_Chrome.jpg
 
Zdravím páni,
Chcel by som sa poradiť resp. Informovať ohľadom nerez. výfuku od Foxu. Mám možnosť kúpiť zánovny kúsok (cca 1.5 roka) viď priložený obrázok za nejakých 350€ . Uvažujem skôr do budúcna keďže predpokladám, že za 1 resp. 2 roky má asi tiež dobehne výmena výfuku skrz hnile potrubia, spoje a netesnosti tak rozmýšľam či do toho ísť prípadne či nemá niekto nahodený na aute a jeho spokojnost. Osobne som ho ešte nevidel ale mám možnosť sa ísť kuknúť aj osobne.
Ďakujem vopred za rady a odporúčania

Zobrazit přílohu 49166
Tady ho ma na GG 2.0, bude to podobne.
Příspěvek ve vláknu 'MANova Mazda 6' https://www.mazdaklan.cz/threads/manova-mazda-6.4182/post-92302
 
Už jsem viděl fotky 2letyho nerez foxe ktetrj trochu reznul. Proto jsem ho na mazdu nekoupil a vzsl radši ulter
 
Nazdar páni, tak dostal som akurát pár fotiek a podľa mňa to vyzerá celkom good čo na to poviete vy? Asi by som do toho šiel. kukal som aj očkom ulter ale to málo čo som našiel bolo pomaly okolo 800€ tu to mám za menej než polovicu...pôjdem ceknut samozrejme ešte osobne...

image3.jpeg image0.jpeg image1.jpeg image2.jpeg
 
Q
Nazdar páni, tak dostal som akurát pár fotiek a podľa mňa to vyzerá celkom good čo na to poviete vy?
Ten ber, vypada krasne. Nez ho koupi nekdo jiny. Zkus ho odvezt v celku, bude pak min prace. Nejhur si to pak doma nekde povolis, kdyz by to nekde nepasovalo uplne dobre i na tvoje auto.
 
Určitě do toho běž, já mám Foxe na GG (dík @MAN :D) a je to silně návykové ;) Jestli ho nechceš, zamluv mi ho na GH :D
 
Back
Top