• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

motor Benzín - výfuk duplex

Jeste dotaz na vsechny co maji vyfuk Ultersport...nikde jsem nenasel, jestli by to melo i zlepsit vykon a nebo je to jen o lepsim zvuku ....
 
Chápu, taky tam nejezdím ;) i když by mě dost zajimal graf po mych drobných úpravách :D
 
Ja myslim ,ze za tech par tisicovek jsme si ken koupili lepsi zvuk...kdyby jsme chteli vykon, tak by to asi bylo o jinych penezich...
 
Já bych řekl že je to asi stejný jak serie + příjemnější zvuk. Spotřeba se mě nezvedla, řekl bych že je v běžných otáčkách i tišší jak starej originál, línější to není a ve vyšších otáčkách je ten zvuk takovej výraznější.
 
stranky ultersport prestaly fungovat...no parada...tak ted doufam ze mam vyfuk objednany :D
 
Ja myslim ,ze za tech par tisicovek jsme si ken koupili lepsi zvuk...kdyby jsme chteli vykon, tak by to asi bylo o jinych penezich...
Za par penez ti shr3k prida 10kW. To ti zadny catback neprida ?Zadarmo muzes vytunit stock airbox jako no_hits a zadarmo taky vylestit klapku (+/- 4hp). Nebo za par penez si muzes udelat WAI/SRI (+/- 6hp). Takze za relativne malo se da +24hp
 
Za par penez ti shr3k prida 10kW. To ti zadny catback neprida ?Zadarmo muzes vytunit stock airbox jako no_hits a zadarmo taky vylestit klapku (+/- 4hp). Nebo za par penez si muzes udelat WAI/SRI (+/- 6hp). Takze za relativne malo se da +24hp
No mapy od shr3ka bych bral....ale nejdriv poresit keyless zamykani, kladky, remen s pumpou, vzpery do kufru a to zvlastni cvakani v motoru..servisman teda rikal, ze nevi....
 
Hlavně jsme si za pár peněz koupili novej duplex kterej je cenově i fyzicky dostupnější než originál, to je oč tu běží ;)
 
VHT Flameproof, je to nějaká keramika, zapekal jsem to horkovzduškou, asi 3 vrstvy akorát pozor, pak to jde hodne blbě svařovat i po obrouseni flexou - mechanik dost nadával
 
Ahoj, je tu niekto zo Slovenska s M6 GH sedanom/liftbackom, kto má výfuk od Ultera? Chcel by som to vidieť naživo pretože sa neviem rozhodnúť medzi oválnymi a okrúhlymi koncovkami ?
 
Back
Top