• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

elektrika Blikajúci alarm

Krekoj

nový člen
8
Ahojte
Mam takú otázočku
Od vcera mi bliká na palubovke imobilizér ( konkrétne červene auticko so zámkom ) na tom by nebolo nič keby neblikalo aj po naštartovaní
Akoby bolo stale zamknuté..
Odomknúť a naštartovať nebol problem..
Stretol sa s tym niekto?
diky za postrehy
 
Ahoj všem, mám ten samý problém s červeně blikajícím zámkem na palubovce. Odemknu, nastartuji, jedu, kontrolka zhasne. Vypnu motor, začne blikat v krátkých intervalech, bliká i po zamknutí auta. Dle návodu jde o Indikační kontrolku zabezpečení vozu a píše se v něm, že - Tato kontrolka začne blikat každé dvě sekundy, když je zapalování přepnuto z polohy ON do polohy OFF a současně je aktivován systém imobilizéru. Tato kontrolka přestane blikat, když je spínač zapalování přepnut do polohy ON správným klíčem. Současně dojde k deaktivaci systému imobilizéru, kontrolka se rozsvítí na dobu tří sekund a poté zhasne. Nebo to prostě má blikat po vypnutí motoru a zamčení auta jako tomu bývá u jiných vozů, kde bliká někde v autě červená diodka? Baterie v obou ovladačích nové, mám bezklíčové startování. Můžete mi prosím poradit? Děkuji
 
Poslední úprava:
Zdravím já jsem mojí cx3 nějaký čas nepoužíval a dnes jsem zjistil že tato kontrolka bliká jestli je zamknuto nebo ikdyž je odemknuto normálně nastartuji a zhasne.Prosím je toto standartní stav?
 
Zdravím, mám stejný problém, co mohlo způsobit, že kontrolka auta s blikajícím zámkem na palubovce, dříve po vypnutí motoru neblikala a teď ano. I když je auto zamčené či ne. Jinak bez problému nastartuju a poté kontrolka zhasne. Vyzkoušela jsem použít náhradní klíč - nic.

Zdravím já jsem mojí cx3 nějaký čas nepoužíval a dnes jsem zjistil že tato kontrolka bliká jestli je zamknuto nebo ikdyž je odemknuto normálně nastartuji a zhasne.Prosím je toto standartní stav?
Dobrý de, zjistil jste, v čem je problém?
 
Ahoj, jestli myslíš tuto kontrolku, tak ta po vypnutí motoru bliká rychle a po zamknutí auta bliká pomalu. To je normální stav, že je imobilizér aktivován. Člověk si toho kolikrát ani nevšimne, že mu tam něco po pár sekundách blikne.

Bez názvu1.png
 
Zdraví ve spolek, clapi jsem přesvědčen, že mi tato kotrolka v a
Ahoj, jestli myslíš tuto kontrolku, tak ta po vypnutí motoru bliká rychle a po zamknutí auta bliká pomalu. To je normální stav, že je imobilizér aktivován. Člověk si toho kolikrát ani nevšimne, že mu tam něco po pár sekundách blikne.

Zobrazit přílohu 43238
Zdravím ve spolek, chapi jsem přesvědčen, že mi tato kontrolka v autě neblikala, seděl jsem mnohokrá v autě a čekal na manželku až přijde z krámu, že bych si nevšiml, až dnes po 2 rokách vlastnictví mazdy CX5 KF ? Auto nenastartované odemčené bliká, auto zamčené bliká. Auto jde normál nastartovat kontrolka nesvítí. Je to normální? Možná opravdu jen provozní slepota. Dík všem za info.
 
Back
Top