• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

motor Chipovani

Martas1989

člen KLANu
72
Ahojte. Procetl jsem vsechny stranky tady na foru a nikde jsem nenasel ze by nekdo resil chipovani na M6. Tak mam M6 2.0 100kw rv.: 04. Ma tady nekdo nachipovano tento motor? Zkusenosti? Popripade jaka firma vam to delala?
 
My máme rádi své mazdy a motory, takže nafty nechipujem :) Možná se tu někdo v budoucnu ukáže.
Každopádně když už, tak ať je před úpravou motor ve 100% stavu a vyhnout se všelijakým neuvěřitelným krabičkám, které deklarují bůh ví co..
 
pokud do toho fakt chceš jít, tak kontaktuj http://motorpower.cz/ , je to fakt borec a dobře poradí, mám s ním super zkušenosti, cokoliv jsem potřeboval, vždy mi vyšel vstříc a dobře poradil
 
@vladas75 A ty to máš upravené? Já taky přemýšlím o úpravě ECU, jen teda než do toho půjdu, tak ještě ladím nějaké věci co by tomu pak měli pomoct. Nechci to totiž dělat na default z výroby. Ale co jsem se díval, tak tady v ČR nebo Sk jsem nenašel právě nikoho kdo by to uměl na 2l skyactiv. Našel jsem jen zahraniční BBR nebo BRGTI společnosti, co se tím zabívají a mají i nějaké výsledky co se našich atmošek týká.
 
ne u benzínové Mazdy se mi do čipování nechce. Já k němu jezdil s předchozíma autama ( VW,Škoda ) a v naftě , ale kdybych to do Mazdy chtěl zkusit, určitě bych si od něj nechal poradit ;)
 
Podle me nema smysl chipovat motor bez turba a jeste k tomu benzin. Co jsem kde cetl tak vysledek za ten peniz nestoji.
 
ještě zkuste kontaktovat @Max6 , když jsem u něj byl, říkal mi, že ví o někom , kdo by mi dokázal ze 120 k udělat 150 k :)
 
Nevíte někdo, kde ti poláci mají sídlo? Já jsem v kontaktech nenašel žádnou adresu. Mají tam jen formulář a nějaké info co provádí.
 
Díky. Jen takový blbí dotaz. Dá se snima normálně domluvit? Myslím anglicky, případně česky. Bo polštinu nedávám :)
 
Přidám se taky. Mám 2.0 105 kW a rád bych tomu přidal na výkonu/krouťáku, ale bez chipu. Čím byste začali?
 
Přidám se taky. Mám 2.0 105 kW a rád bych tomu přidal na výkonu/krouťáku, ale bez chipu. Čím byste začali?
Bez chipu lze ovlivnovat výkon jen "mechanikou" = změny v sání a ve výfukovém systému a i to bez "chipování jde blbě, protože snížením odporů, které má za následek lepší plnění válců je třeby upravovat i hodnoty vstřiku a zápalu. Pořešit se to částečně dá úpravami vaček /vačkového hřídele, ale bez uprav map vstřikování a zapalování jsou to dost neefektivně vydané (nemalé) peníze s dosti nejistým a amatérsky špatně dosažitelným výsledkem.
Jedině tak koupit lepší vzduchový filtr... To je asi nejlevnější a relativně snadná úprava. Druhá možnost je za to někomu zaplatit.
 
Back
Top